Hr. Králové – Litoměřice 3:2 (kon.) | Šumperk – Most 4:3 (po s.n.) | Benátky n/J – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.)
Kadaň – Beroun 4:0 (kon.) | Jihlava – Písek 2:3 (po pr.) | Třebíč – Mladá Boleslav 6:3 (kon.)
Ústí n/L – Olomouc 1:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:1)
IHC Králové Písek
Sobota 15.12.2012, 17:30 • Horácký zimní stadion Jihlava • 1. liga (ČR)

64:39
    Radek Hubáček (JIH) - 2 minuty - nedovolené bránění.

61:59
    Stanislav Polodna (PIS) - 2 minuty - držení protihráče.

59:54
    Daniel Hodek (JIH) - 2 minuty - podražení.

58:22
    Martin Semrád (PIS) úmyslně zalehl puk před Halmošim a poputuje na trestnou lavici na 2 minuty za zdržování hry.

58:03
    Hosté budou hrát 21 sekund oslabení 3 proti 5. Na lavici trestoměřičů odjel Zdeněk Šperger (PIS) na 2 minuty za podražení.

56:24
    Dominik Boháč (PIS) - 2 minuty hrubost. Jihlava má výbornou šanci na vstřelení vítězné branky.

52:07
    Radek Hubáček (JIH) - 2 minuty - sekání.

48:42
    Marek Prokš (JIH) - 2 minuty - vražení na hrazení.

47:55
    Martin Jícha (JIH) - 2 minuty - nedovolené bránění.

42:45
    Tomáš Drtil (PIS) - 2 minuty - hákování.

37:48
    Václav Jaroš (JIH) - 2 minuty - faul kolenem.

29:58
    Za příliš mnoho hráčů na ledě je potrestána hráčská lavice Písku. Dvouminutová početní výhoda pro Jihlavu.

26:23
    Po prvním vyloučení jakoby se rozhodčí rozhodl, že další bude rozdávat jako na běžícím páse. Tentokráte je potrestán Martin Semrád (PIS) - 2 minuty - podražení.

25:42
    Síly na ledě se srovnávají - Tomáš Ficenc (JIH) - 2 minuty - podražení.

24:56
    První vyloučený je Lukáš Kříž (PIS) - 2 minuty - sekání.

Luboš Jaroš

Branky a nahrávky: 13. Jeslínek (Prokš, Filip), 52. Hodek (Kolafa) - 10. Rod (Makovský, Šperger), 49. M. Heřman, 65. Šperger (Boháč, Polodna)

HC Dukla Jihlava: Novotný (Rittich) - Ficenc, Dobrovolný, Kolafa, Jaroš, Jícha, Drtina, Štebih - Jeslínek, Filip, Prokš - Malec, Hubáček, Hodek - Pekárek, Maliník, Čachotský - Krupka, Pometlo, Polcar - Velecký
    IHC Králové Písek: Halmoši (Škuta) - Makovský, Drtil, Boháč, Dvořák, Semrád, Kříž, R. Heřman, Jirků - Rod, Šperger, M. Heřman - Ferebauer, Vlček, Polodna - Marek, Kučera, Vaniš - Sedláček, Kubeš, Petruška

Rozhodčí: Humpolíček - Kašík, Wesley