Sunderland – Manchester Utd. 0:1 (kon.) | Arsenal – Reading 4:1 (kon.) | Manchester City – Newcastle 4:0 (kon.)
Southampton – Chelsea 2:1 (kon.) | Swansea – Tottenham 1:2 (kon.) | West Ham – West Brom 3:1 (kon.)
Wigan – Norwich 1:0 (kon.) | Everton – Stoke 1:0 (kon.)
Sunderland AFC
0:1 (0:1)
Manchester United
Sobota 30.03.2013, 13:45 • Stadium of Light, Sunderland • Anglická Premier League

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního dne a těším se u dalších onlajn přenosů. (15:43:04)

A je dobojováno! V druhém poločase jsme se již branky nedočkali a nepřicházelo ani moc šancí. United až na pár okamžiků měli převahu ve hře a zaslouženě tak dnes zvítězili. Na čele tabulky tak mají po dnešním kole náskok na druhý Manchester City už 18 bodů, přičemž do konce ligy zbývá ještě 8 utkání. To hosté budou mít na konci sezony úplně jiné starosti, na 18. příčku mají náskok pouhých 4 bodů, navíc Wigan má o jeden zápas méně. Každopádně to bude ještě zajímavé.

90+6
    Robin van Persie v samém závěru zazdil obrovskou šanci, když po dobré přihrávce Younga neuspěl tváří v tvář Mignoletovi, ten předvedl velmi pěkný zákrok!

90+4
    Hosté zvládají konec utkání výborně takticky, drží míč co možná nejdále od své branky.

90+2
    Van Persie v offsidu.

90+1
    Cleverleyho centr nenašel ve vápně nikoho v modrém.

90
    Rozhodčí ještě nastaví 6 minut nad rámec hrací doby za ošetřování hostujícího brankáře.

90
    Schovaná střela Wickhama nakonec De Geu nevystrašila.

89
    Domácí kombinují s míčem kolem branky United.

88
    Pro Colbackův centr si v klidu došel De Gea.

85
    A poslední změnu provedl také domácí trenér, Rose nahradí Colback.

84
    Pro dnešek již dohrál Anderson, na poslední minutky si zahraje Cleverley.

83
    Domácím zbývá cca10 minut i s nastavením na to, aby s nepříznivým výsledkem něco udělali.

82
    Anderson hraje výborně dozadu, teď zastavil průnik Rose.

80
    Pěknou střelou kousek od vápna se prezentoval Büttner, Mignolet se ale vytáhl a míč vyrazil na roh! Už mohlo být rozhodnuto!

78
    Oba trenéři provedou své druhé změny, na domácí straně odchází ze hřiště Bardsley a nahradí jej Larsson. Na té hostující již pro dnešek dohrál Kagawa a vystřídal ho Welbeck.

76
    První změnu v sestavě provádí domácí kouč, Johnsona na trávníku nahradí Wickham.