Gent – Mons 2:1 (kon.) | Waregem – Lokeren 1:1 (kon.) | Lierse – Kortrijk 0:0 (kon.)
Leuven – Waasland-Beveren 3:1 (kon.) | Mechelen – Charleroi 0:0 (kon.) | Beerschot – Cercle Brugge 1:0 (kon.)
Lierse SK
0:0 (0:0)
KV Kortrijk
Sobota 30.03.2013, 20:00 • Lisp • Belgická Jupiler Pro League

Utkání končí výsledkem 0:0. 90 minut velmi nezáživného fotbalu je za námi. K vidění byla dnes jen jedna dobrá šance domácích, která nebyla proměněna. Já se s Vámi tímto loučím a příště u lepšího fotbalu na počtenou. (21:52:26)

90+3
    Hraje se poslední minuta zápasu. Branky se zcela jistě nedočkáme a kdyby se hrál ještě třetí poločas, tak také asi ne. Dnes to byl fotbal, který bude brzo zapomenut.

90+1
    Míč drží hosté. Hraje se však daleko od branky Lierse.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty.

90
    Hraje se poslední minuta regulérní hrací doby.

87
    A další střela domácích mimo. Hráči nemají dostatečnou kvalitu na to, aby dali branku.

86
    Střela mimo branku.

84
    Střídání hostí. Odchází Pablo Chavarria a přichází Ismaïla N'Diaye.

83
    Tvrdší faul hostujícího Keeta, za který ale kartu nedostává. Divákům se to moc nelíbí a ozývá se velmi silný pískot.

81
    Další střídání. Už tak pomalé tempo se ještě kouskuje. Odchází domácí Lambot a přichází Shebeta.

80
    Hraje se poslední desetiminutovka plus nějaké to nastavení. Obávám se, že se v tomto zápase asi branky nedočkáme.

77
    A další střídání domácích. Odchází Annab a jeho místo zaujal Ofori.

76
    Další střídání. Tentokráte jsou to hosté. Olivier Verstraete odchází a jeho místo zaujal Ernest Nfor.

75
    Kotrijk měl skvělou šanci na protiútok po dobrém odebrání míče. Mets však zkazil přihrávku na Wijnse a tím pádem zazdil celou akci. Což hodně rozlítilo trenéra hostí. Ten svému hráči od čáry hodně vyčinil.

70
    První opravdu velká šance v zápase! Měl ji na svědomí domácí Annab. Jeho střela šla jen kousek vedle! Tak teď měli domácí na kopačkách první branku.

69
    První střídání v zápase ze strany domácích. Odchází Jason Adesanya a jeho místo zaujal Said Ahmed Saladhin.