Setúbal – Marítimo 2:4 (kon.) | Moreirense – Estoril 1:1 (kon.) | Beira-Mar – Olhanense 0:1 (kon.)
Coimbra – Porto 0:3 (kon.) | Benfica – Rio Ave 6:1 (kon.)
Moreirense FC
1:1 (1:0)
GD Estoril Praia
Sobota 30.03.2013, 17:00 • Parque de Jogos Comendador Joaquim de Almeida Freitas • Portugalská Primeira Liga

Za minutu dvanáct přišlo vyrovnání Estorilu Praia, který se tak brankou v sedmé minutě nastavení raduje ze zisku bodu na půdě Moreirense. Ve druhém poločase se hra hodně kouskovala vinou zranění a tak rozhodčí neváhal a nastavil opravdu slušnou porci minut. Navíc v nastaveném čase přišla i červená karta, kterou dostal hostující Vitoria, ale i v deseti dokázali hosté srovnat.

Já se s Vámi tedy loučím a budu se těšit u dalších napínavých onlajn přenosů ze světa fotbalu.

90+7
    Estoril právě vstřelilo branku!

Už se to zdálo takřka nemožné, ale hosté se v neuvěřitelné sedmé minutě nastavení dostávají k vyrovnávací brance a za svůj tlak tak jsou odměněni jedním bodem. Střelcem branky je střídající TONY TAYLOR.

90+6
    Domácí Pintassilgo vidí v samém závěru žlutou kartu. Konec zápasu se nám hodně vyhrocuje.

90+4
    Jenže mnohem horší situace se odehrává na straně druhé, kde Steven Vitoria vidí svou druhou žlutou v zápase a odchází tak do sprch ještě před závěrečným hvizdem rozhodčího.

90+5
    V samém závěru ještě vidí žlutou kartu Rafael Lopes.

90+4
    Branku se však vstřelit nepodařilo a tak může Ricardo odkopnout míč co nejdál to půjde.

90+4
    Ve čtvrté minutě nastavení je zde rohový kop pro hostující tým.

90+3
    Velmi dlouho drželi Moreirense míč na svých kopačkách a tak utíkal hostům čas.

90+2
    Rohový kop nic zvláštního nepřinesl a již to vypadá, že si vítězství domácí tým pohlídá.

90+1
    Tlak Estorilu vrcholí a je zde navíc rohový kop.

90
    Již plyne poslední minuta řádné hrací doby, ale dá se očekávat, že rozhodčí jistě něco nastaví.

89
    Máme zde ještě jedno střídání. Hřiště opouští Nabil Ghilas a místo něj si v domácím dresu zahraje Rafael Lopes.

88
    Na trávníku navíc zůstáva ležet jeden z domácích hráčů a tak se nyní nehraje.

87
    Tlak Estorilu v závěrečných minutách zápasu začíná být až enormní, ale domácí Moreirense stále drží jednogólový náskok a je tak blízko třem bodům.

84
    Na opačné straně došlo k zakončení, ale střelecký pokus jednoho z domácích končí mimo brány a tak může být hostující brankář Vagner v klidu.

83
    Po rohovém kopu však žádné nebezpečí nepřišlo a tak může Ricardo míč v klidu odkopnout od vlasní branky.