Udinese – Bologna 0:0 (kon.) | Lazio – Catania 2:1 (kon.) | Cagliari – Fiorentina 2:1 (kon.)
Inter – Juventus 1:2 (kon.) | Parma – Pescara 3:0 (kon.) | Palermo – AS Řím 2:0 (kon.)
Atalanta BC – Sampdoria 0:0 (kon.) | Janov – Siena 2:2 (kon.) | Chievo – AC Milán 0:1 (kon.)
Turín – Neapol 3:5 (kon.)
Parma Calcio 1913
3:0 (1:0)
Delfino Pescara 1936
Sobota 30.03.2013, 15:00 • Stadio Ennio Tardini, Parma • Italská Serie A

Ve druhém poločase hráči Parmy zkušeně kontrolovali výsledek a po dvou úspěšných ofenzivních akcích nedali soupeři šanci. Stav zápasu 3:0. Děkujeme za pozornost!
    Držení míče: 56%/44%.
    Celkem střel: 18/4.
    Rohové kopy: 9/1.
    Fauly: 18/11.
    Žluté karty: 1/1. (16:53:33)

90+2
    Ale domácí se znovu dostávají z tlaku soupeře a daří se jim držet míč dál od vlastní brány.

90+1
    Hosté se ještě pokouší zmírnit výsledek. Jsou usazeni na polovině soupeře.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje ještě tři minuty nad základní hrací dobu ve druhém poločase.

86
    Střídání v týmu Delfino Pescara 1936: ze hřiště odchází Caprari, přichází Di Francesco.

84
    Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Biabiany, přichází Boniperti.

79
    Za nedovolený zákrok vidí žlutou kartu právě střídající Alberto Cerri.

75
    Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Amauri, přichází Cerri.

68
    Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Benalouane, přichází Santacroce.

65
    Parma právě vstřelila branku!
    Fantastickou kombinační akci vymysleli Marchionni s AMAURIM, který dostal přesný pas do úniku a poté přesně k tyči prostřeluje hostujícího brankáře, který na jeho ránu do protipohybu nedokázal zareagovat.

64
    Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Abbruscato, přichází Sforzini.

62
    Ve slibné možnosti domácí Paletta, který se dostal do zakončení hlavou. Ale jeho hlavička jde mimo hostující bránu.

57
    Střídání v týmu Delfino Pescara 1936: ze hřiště odchází Bjarnason, přichází Celik.

55
    Parma kontroluje hru kombinací na vlastní polovině.

53
    Na druhé straně chycen v offsidové pasti Abbruscato.

52
    Opět dávají domácí hráči Parmy gól po rozehrání rohového kopu, kdy si na Ninisův centr nejvyše vyskočil GABRIEL PALETTA a posílá razantní hlavičkou svůj tým do dvoubrankového vedení.