Twente – Breda 1:1 (kon.) | Willem II – Groningen 1:2 (kon.) | Utrecht – Venlo 2:1 (kon.)
Heerenveen – Feyenoord 2:0 (kon.)
Willem II Tilburg
1:2 (1:0)
FC Groningen
Sobota 30.03.2013, 19:45 • Koning Willem II Stadion (Tilburg) • Nizozemská Eredivisie

Groningen předvedl báječnou pasáž mezi 66. – 72. minutou a právě těchto šest minut zajistilo hostům tři body z tohoto zápasu.

Tilburg si zřejmě prohrát nezasloužil a utkání by více slušela remíza, ale fotbal se hraje na góly a těch více vstřelili hosté.

Já se s Vámi prozatím loučím a budu se těšit u dalších onlajn přenosů. (21:43:07)

90+4
    Bizot parádně vyrazil střelu soupeře z přímého kopu a tím je i celé utkání ukončeno.

90+4
    V samém závěru rozehrají domácí zajímavou standartní situaci.

90+3
    V samém závěru je tu taktické střídání Groningenu. Odchází Texeira a místo něj na trávník vyběhne Bakker.

90+2
    Domácí střídají. Haastrup odchází a místo něj na hřiště vyběhl Akouili.

90+2
    Nastavovat se budou čtyři minuty a už běží druhá z nich.

90
    Právě nový muž na hřišti Sparv vidí žlutou kartu.

90
    Již plyne poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Hostující Schet vidí žlutou kartu.

89
    Těsně před koncem základních devadesáti minut přichází střídání. Odchází de Leeuw a místo něj si zahraje v závěru Sparv.

87
    Kostrbatý zákrok BIzota, který však splnil svou úlohu a vyrazil míč.

86
    Míč se stále pohybuje hlavně ve středu hřiště, domácí se sice snaží o posun vpřed, ale ten je přes obranu Groningenu velmi obtížný.

85
    Bizot si vyskočil nejvýše a schoval centr do náruče.

83
    I když se to van Dijkovi nelíbí, tak se píská jeho faul u rohového praporku.

81
    Groningen výtečně brání a zhušťuje střed hřiště.

79
    Domácí střídají. Ippela nahrazuje Brands.

77
    Domácí jsou natlačeni před pokutovým územím, ale nedaří se jim překonat obranu Groningenu.