Sobota 30.03.2013, 13:00 • Umt. Doubí, Liberec • Juniorská liga

Hlavní rozhodčí Machálek nastaví dvě minuty nad rámec řádné hrací doby.

87
    Slovan střídá. Dydowicze přepustil své místo ofenzivně laděnému Ondráčkovi.

86
    Liberec právě vstřelil branku!

Liberečtí mladíci dokonávají obrat utkání a čtyři minuty před koncem se dostávají do vedení. FILIP KMONÍČEK se krásně uvolnil za obranou soupeře a následnou ranou nedal Blahovi žádnou šanci – 2:1.

84
    Liberečtí zahrávali rohový kop. Coufalův centr ale nikoho v modrém dresu nenašel.

83
    Řehák nepřesně rozehrál a domácí o rodící brejk připravil.

81
    Severočeši po vyrovnávací brance ožili a jejich plné hřiště. Velký závar před brankou Blahy ale gólem nekončí.

77

Liberečtí mladíci předvedli ukázkovou akci a dočkali se vyrovnání. Kmoníček obešel dva protihráče, přihrál Řehákovi, který předložil míč DANIELU DYDOWICZOVI a ten neomylně z penaltového prostoru zakončil doprostřed branky – 1:0.

76
    Domácí se nastěhovali na polovinu soupeře. Drobílek si ale balon špatně zpracoval a ten mu utekl do zámezí.

72
    Severočeši sáhli hned ke dvojitému střídání. Odešli Bouška a Leibl. Místo nic se na hrací ploše objevil Trnka a Řehák.

72
    Sigma znovu míchá sestavou. Místo Rolince se do hry podívá Schmidt.

71
    Dvacet minut před koncem utkání Olomouc stále vede o jedinou branku. Domácí se dostávají do gólových šancí jen sporadicky.

66
    Sigma poprvé střídá. Zahradníček zaujme post Plška.

65
    Leibl dostal ideální přihrávku za obranu a už mířil na brankáře Blahu. Na poslední chvíli al zakročil obránce Koutná a balon odkopl na roh.

62
    Olomoučtí nikam nespěchají a trpělivě brání. Domácí to dnes budou mít hodně těžké se prosadit.

58
    První žlutou kartu utkání uviděl domácí Janec.

57
    Janec byl přistižen v ofsajdu. Liberecká akce tak musela skončit hned v zárodku.

52
    Coufal sice obešel protihráče, jenže posléze špatně přihrál. Severočeši o nadějnou pozici před pokutovým území přišli.

49
    Kmoníček prodlužoval hlavou na rozběhnutého Drobílka. Domácí záložník se ale k balonu nedostal.