Gent – Mons 2:1 (kon.) | Waregem – Lokeren 1:1 (kon.) | Lierse – Kortrijk 0:0 (kon.)
Leuven – Waasland-Beveren 3:1 (kon.) | Mechelen – Charleroi 0:0 (kon.) | Beerschot – Cercle Brugge 1:0 (kon.)
KFCO Beerschot Wilrijk
1:0 (0:0)
Cercle Brugge KSV
Sobota 30.03.2013, 20:00 • Olympisch Stadion (Antwerp (Anvers)) • Belgická Jupiler Pro League

To je ode mě vše, přeji hezký zbytek večera. (22:03:47)

Domácí Beerschot dokázal v prvním utkání skupiny o udržení porazit Cercle Brugge 1:0, když se v 57. trefil útočník Benito Raman. Beerschot se tak v minitabulce dostává do vedení o šest bodů, protože domácí tým už před tímto utkáním měl výhodu tří bodů, a to díky tomu, že po základní části skončil před Cercle.

89
    Ještě uvidíme žlutou kartu, tu inkasoval William Carvalho.

89
    O minutu později využívají domácí také posledního střídání. Dolů jde Roy Dayan, na hřiště naopak Boldizsár Bödör.

88
    V osmaosmdesáté minutě je tu druhé střídání týmu Beerschot. Joey Suk je nahrazen Alpaslanem Öztürkem.

84
    Máme tu další žlutě ohodnocený zákrok. Hans Cornelis je viníkem.

82
    První změna tváří domácího celku. Benito Raman, jediný střelec zápasu, jde dolů, nahoru naopak Joachim Mununga.

81
    Poslední střídání na straně hostí. Arnar Vidarsson přepouští místo Mushagu Bakengovi.

78
    Beerschot mohl odskočit do dvoubrankového vedení, jenže Suk nedokázal Ramanovu nahrávku proměnit v gól!

76
    Ramanovi se nedovolil do šance prodrat Vidarsson.

74
    Je tu další střídání na straně Cercle. Frederik Boi přenechává své místo na hřišti Williamu Carvalhovi.

66
    Na světě je další žlutá karta, tu dostává domácí Hernan Losada.

64
    Raman se tlačil do další dobré příležitosti, cestu mu ale zkřížila dvojice D'Haene – Mertens, proto se domácímu útočníku nyní nepovedlo brankáře Verbista ohrozit.

61
    Brankář Beerschotu Stefan Deloose ztlumil na své hrudi střelu Ucheba.

60
    Další žlutou kartu vidí Arnar Vidarsson.

57
    Beerschot právě vstřelil branku!
    Je tu první branka zápasu! Dayan poslal z rohového kopu centr na Deferma, který ještě posunul na BENITA RAMANA, jenž dokázal prostřelit Verbista.

54
    O dvě minuty později vidíme také první žlutou akrtu, tu inkasoval domácí Joey Suk.