Troyes – Saint-Étienne 2:2 (kon.) | Ajaccio – Toulouse 2:3 (kon.) | Évian TG – Remeš 2:2 (kon.)
Bordeaux – Lorient 1:1 (kon.) | Rennes – Nancy 0:2 (kon.) | Valenciennes – Bastia 3:4 (kon.)
ESTAC Troyes
2:2 (2:2)
AS Saint-Étienne
Sobota 30.03.2013, 17:00 • Stade de l'Aube, Troyes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Ve druhém poločase se odehrála vyrovnaná partie, které však dominovaly neproměněné šance z obou stran. Stav zápasu 2:2. Děkujeme za pozornost!
    Držení míče: 48%/52%.
    Celkem střel: 9/12.
    Rohové kopy: 4/6.
    Fauly: 13/15.
    Žluté karty: 4/1. (18:51:23)

90+3
    V závěru dostává žlutou kartu domácí Christophe Bahebeck.

90+3
    V postavení mimo hru hostující Bahebeck.

90+2
    St. Étienne se dále snaží dobýt branku protivníka. Ale domácí se pozorně brání.

90+1
    Za nevybíravý zákrok dostává další žlutou kartu v zápase domácí Thiago.

90+1
    Hlavní rozhodčí Lasage nastavuje ještě tři minuty nad základní hrací dobu ve druhém poločase.

90
    S centrem od rohového praporku si však domácí poradili.

89
    Po sražené ráně Hamouma vybojovali další rohový kop.

88
    Po této akci se však hosté osmělují a začínají si opět vytvářet tlak před svatyni Troyes.

87
    Do zakončení se dostal Zouma, ovšem hodně přestřeluje bránu soupeře.

86
    Po individuálním prúniku hostujícího Hamoumy zahrál bránící hráč domácích rukou a St. Étienne získali slibnou standartní situaci.

85
    Kde se však hráči St. Étienne nezdrželi dlouho, hrají domácí.

84
    Konečně se hosté osvobozují a Cohade vyváží míč na protější část hřiště.

83
    Stále drží domácí svého soupeře v šachu, ten musí odrážet snahy hráčů Troyes v závěru zápasu.

82
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Yamissi, přichází Thiago.

80
    Nebezpečná rána z kopačky Ngoyi končí těsně mimo.

80
    S přibývajícíma minutama se domácí dostávají stále blíže k soupeřově bráně.

79
    K té se dostal domácí Faussurier, jeho ráně však chyběla větší razance.

Jaroslav Keř

Branky: 25. Faussurier, 38. Nivet – 8. Aubameyang, 31. Brandao

Karty:   42. Nivet (TRY), 44. Colin (TRY), 90+1. Thiago (TRY), 90+3. Bahebeck (TRY) – 45. Brison (SET)

ESTAC Troyes: Thuram-Ulien – Colin, Jarjat, Brechet, Faussurier – Enza Yamissi (C) (82.Thiago), Nivet, Ngoyi, Camus(66.Bahebeck), Othon – Jean(74.Yattara).
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Zouma, Brison, Perrin (C), Clerc – Lemoine, Guilavogui, Bodmer(60.Cohade) – Aubameyang, Mollo(60.Hamouma), Brandao.

Rozhodčí: Lasage – Plancon, Gringore