Ath. Bilbao – Mallorca 2:1 (kon.) | Valladolid – La Coruňa 1:0 (kon.) | Osasuna – Getafe 1:0 (kon.)
Espanyol – Real Madrid 1:1 (kon.)
CA Osasuna
1:0 (0:0)
Getafe CF
Sobota 11.05.2013, 20:00 • Estadio Reyno de Navarra, Pamplona • Španělská LaLiga

Ve druhém poločase po úvodních minutách se hráči Osasuny opět dostali k neustálému obléhání brány soupeře a v 75. minutě po rohovém kopu nevydržela. Trefil se z rohového kopu Arrivas. V závěru se Getafe snažilo vyrovnat, ale již nemělo síly. Stav utkání 1:0. Děkujeme za pozornost!
    Držení míče: 51%/49%.
    Celkem střel: 18/6.
    Rohové kopy: 3/4.
    Fauly: 20/16.
    Žluté karty: 3/5. (21:49:30)

90+3
    Centr Colungy odvrací pozorná obrana Osasuny.

90+3
    Getafe se ještě tlačí před bránu Fernándeze. Osasuna zamčená před vlastní vápno.

90+2
    Za pokus o zdržování hry dostává další žluté napomenutí domácí Joseba Llorente.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ještě tři minuty nad základní hrací dobu v závěru zápasu.

90
    Za hašení rychlého protiútoku a za zatáhnutí záchrané brzdy dostává žlutou kartu hostující Pedro Léon.

90
    Pedro Léon však nacentroval na přední tyč, kde odvrací míč Arribas.

89
    Po Maného centru vybojovali hosté rohový kop.

88
    Stále se Osasuně daří zastavovat útoky protivníka krátce za půlící čárou a neopouštět ofenzivní pozice.

87
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází De las Cuevas, přichází Masoud.

87
    Na protější straně Sola v offsidové pasti.

86
    Ve velké šanci Colunga po Lafitově přiťuknutí, ale jeho rána šla vysoko nad Fernándezovu bránu.

85
    Vynikající pressing hráčů domácího celku nenechává prostor pro soupeře, který se marně snaží o založení ofenzivní akce.

84
    Hostům z Getafe se nedaří udržet na útočné poloviny. Osasuna čerpá ze své technické převahy.

83
    Na protější straně De las Cuevas v postavení mimo hru.

82
    Hosté se po delší době dostali k ohrožení brány protivníka, ale Pedro Léonův pokus byl velmi nepřesný.

80
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Lacen, přichází Vazquez.

80
    Osasuna nadále zkušeně kontroluje hru a při zmírnění tempa stále zatlačuje soupeře k jeho vápnu.