Strakonice – Domažlice 0:4 (kon.) | Vltavín – Kolín 2:2 (kon.) | Chrudim – Karlovy Vary 2:0 (kon.)
H. Měcholupy – Králův Dvůr 1:0 (kon.) | Písek – Zápy 0:2 (kon.)

ofsajdy – 4:2

držení míče (odhad) – 57 % : 43 % (12:03:14)

90+2
    Chrudim kombinuje na polovině Varů a nikam do zakončení se nežene.

90
    Začala poslední minuta řádné hrací doby, o vítězi je již rozhodnuto.

89
    Premiéru si ve třetí lize odbude Vojtěch Řezníček, který nahradil zkušeného Radima Holuba.

89
    Nadějnou akci Chrudimi pokazil Vácha, jeho přihrávka byla sražena vracejícím se obráncem.

87
    Janovkého pokus zeď ztečovala, i přesto si ale Mrázek dokázal s míčem poradit. To byl první střelecký pokus Karlových Varů mezi tři tyče v zápase.

85
    Radouš mohl jít do protiútoku, jeho kličku ale hlavní rozhodčí vystihl a zásahem do hry vrátil balon na kopačky Karlových Varů.

83
    Za Dostálka přijde Lukáš Mastík.

81
    Geňo mohl opět zakončovat, rozhodl se ještě dělat kličku a to byla chyba.

80
    Hostům již příliš času na nějaké mohutné vyrovnání nestačí, chrudimská obrana dnes pracuje naprosto bezchybně. Kromě jedné tyče si hosté nic výraznějšího nevypracovali.

78
    Dnešnímu utkání přihlíží 420 diváků.

77
    Ve stejné minutě odchází autor druhého gólu Jan Luptovský, místo něj přijde Filip Jarosz.

77
    Jiří Huška měl na kopačce první gól svého týmu, z dobré pozice ale přestřelil Mrázkovu branku. Chytá se za hlavu a zpytuje svědomí!

76
    Jiří Huška nesmyslně nakopl Radouše a vidí "jen" žlutou kartu. Dle mého názoru měl být okamžitě vyloučen.

72
    Jan Staněk tvrdým skluzem zastavil rodící se protiútok a po třech minutách na hřišti dostává žlutou kartu.

71
    Z ničeho nic se k míči za šestnáctkou dostal Marian Geňo a trefil pravou tyč Mrázkovy branky!