Bayern – Augsburg 3:0 (kon.) | Schalke – Stuttgart 1:2 (kon.) | Leverkusen – Hannover 3:1 (kon.)
Wolfsburg – Dortmund 3:3 (kon.) | W. Brémy – Frankfurt 1:1 (kon.) | Hoffenheim – Hamburg 1:4 (kon.)
Mohuč – Mönchengladbach 2:4 (kon.) | Fürth – Freiburg 1:2 (kon.) | Düsseldorf – Norimberk 1:2 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
1:4 (0:2)
Hamburger SV
Sobota 11.05.2013, 15:30 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Německá Bundesliga

Je za námi utkání mezi domácím Hoffenheimem a hostujícím Hamburgem. Hosté byli od úvodní minut střetnutí lepší a více toužili po vítězství. To si také po čtyřech přesných zásazích také zaslouženě připisují.

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek večera a třeba u posledního kola Bundesligy, které se odehraje příští víkend napočtenou. (17:23:04)

90+3
    Johnson to zkusil ještě z velké dálky. Dalekonosná rána ale byla zablokována hned na hranici vápna.

90+2
    Závěrečné minuty už se dohrávají spíše z povinnosti. O třech bodech pro Hamburg už není pochyb.

Dnešní utkání sleduje 30 150 diváků.

90+1
    Hlavní rozhodčí Dingert nastaví tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Je tady poslední dnešní střídání. Závěrečné sekundy si zahraje Beister, který vystřídal Jiráčka.

88
    Hamburg právě vstřelil branku!

Je rozhodnuto! Hamburg je dnes střelecky při chuti a dvě minuty před koncem přidává i čtvrtý přesný zásah. O ten se postaral po přesné přihrávce Badelje Litevec ARTJOMS RUDNEVS, který zamířil přesně do protipohybu gólmana Casteelse – 1:4.

86
    Ludwigova rána z první nebyla vůbec špatná. Ovšem stejně končí nad Adlerovou brankou.

85
    První žlutou kartu utkání vidí hostující obránce Diekmeier.

84
    Fotbalisté TSG už příliš času nemají. Utkání se pomalu blíží do samotného závěru.

83
    Argentinský stoper Abraham potřebuje lékařské ošetření. Sudí Dingert proto přerušil hru.

81
    Trenér domácího celku si připravil hned dvojité střídání a využil tak poslední možnost, jak zamíchat sestavou. Ze hry odešel Sule a Rudy. Místo nich přišel De Camargo a Ludwig.

80
    Držení míče: 54% – 46% pro TSG Hoffenheim.

79
    Salihoviće centroval od rohového praporku pouze do míst, kde stál připravený gólman Adler.

78
    Hosté se málem dostali znovu do slibně vypadající příležitosti. Rincónovi ale chyběly milimetry, aby se dostal do zakončení.

77
    Aktér poslední minut také musel rovnou vystřídat. Místo Sona přišel na hrací plochu Rudnevs.

76
    Son absolvoval souboj s Rudym, po kterém zůstal ležet na zemi. Vypadá to, že korejského útočníka trápí křeče.

75
    Fotbalisté v modrém se znovu dopustili zbytečné ztráty a se svým útokem museli začít znovu z vlastní půlky.