Šamorín – Šaľa 2:0 (kon.) | Bardejov – L. Mikuláš 1:1 (kon.) | Dunajská Streda – Ružiná 1:1 (kon.)
Dolný Kubín – Michalovce 2:2 (kon.)
FC ŠTK 1914 Šamorín
2:0 (2:0)
FK Slovan Duslo Šaľa
sk Sobota 11.05.2013, 16:30 • Šamorín - Pomlé • MONACObet liga

Zaslúžené víťazstvo domáceho mužstva, ktoré išlo počas celého duelu za tromi bodmi. O výsledku sa rozhodlo už v prvom polčase keď sa strelecky presadil dva krát Igor LEŽAIČ. Hostia si nevypracovali žiadnu gólovú príležitosť aj preto je víťazstvo domácich viac ako zaslúžené. (18:19:23)

89
    Autor dvoch gólov Igor LEŽAIČ končí v dnešnom stretnutí, nahradil ho ebenový Messie Tanguy.

85
    Jančovič pri prvom dotyku s loptou, faulovaný a Jančovič realizuje volný kop po ktorom sa domáci do šance nedostali.

83
    Mezovský, ktorý sa postaral o všetko podstatné v prvom polčase, keď jeho centre znamenali šance a dva góly Ležaiča. V stretntuí ho nahradil Jančovič.

81
    V dnešnom stretnutí končí Savič, ktorý bolo pri všetkom podstatnom v prvom polčase, v druhom sa mu nepodarilo naň nadviazať. Za velkého potlesku odchádza z hracej plochy.

80
    Lažaičov pokus končí v rukaviciach Kolmokova

78
    Domáci koniec akcie pred hranicou veľkého vápna Marušín nedokázal vystreliť, ale ani prihrať spoluhráčovi v lepšom postavení.

74
    Priebeh duelu ma ten istý obraz ako v polčase prvom, domáci búšia do súpera čo im sily stačia, no zmeniť stav na hodinách i na hracej ploche sa im nedarí zmeniť. Silný dážď stretnutiu neprospieva.

67
    Mihálikova chyba pri obranom zákroku zostala nepotrestaná, záchranú brzdu zatiahol pred Ležaičom ktorý sa rútil sám na bránu Kolmokov.

65
    Hostia po prvý krát vo velkej šanci dokázali vyťažiť iba rohový kop, po ktorom sa stav stretnutia nemení. Aj keď sa dostali na dostrel brány Penteka neohrozili, aj preto je stav stretnutia taký aký je.

64
    Aj v tomto prípade platí, že domáci sú v streľbe jaloví, pokus Saviča vyšiel naprázdno.

62
    Pre Prúčneho bola 62 minúta konečnou v dnešnom stretnutí, nahradil ho Kružlík.

59
    V nepríjemnom počasí sa domáci snažia zvýšiť svoj náskok no koncovka im nevychádza, tak ako by si to predstavovali. AJ keď sa dostanú pred Kolmokovu bránu to zakončenie je jalové.

57
    Rehák "položil" ležaiča na trávnik, rozhodca videl odpískal a lopta je znovu na bielych kopačkách domácich.

55
    Glenda prišiel o loptu pri pliacej čiare, domáci opäť v postupnom útoku. Fulmek sa pri vhadzovaní nikam neponáhľa. Urban, Čemba a Fulmek si zahrali bago, hosťujúci hráči nedokázali vziať loptu z kopačiek.

54
    Domáci si vytvorili aj v druhom polčase tlak, smerom na bránu Kolmokova pred ktorým väčšina šancí ma koniec životnosti.

53
    Savič operujúci na ľavej strane poslal loptu Marušinovi, ten sa dostal do velkého vápna a, zahodil.

52
    Prší...

50
    Ležaič po priťuknutí lopty od Marušína, to prekombinoval hosťujúci obrancovia ho pripravili čisto o loptu a bolo po "tutovke".