Dynamo – FK Krasnodar 1:1 (kon.) | Volga Novgorod – Vladikavkaz 1:0 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Perm 4:0 (kon.)
Dynamo Moskva
1:1 (0:0)
FK Krasnodar
Sobota 11.05.2013, 11:30 • Arena Khimki • Ruská Premier Liga

Já se s Vámi loučím a přeji hezký víkend. (13:33:21)

I přes drtivý tlak Dinama v závěru zápasu se mužstva rozchází za spravedlivého nerozhodného stavu. Utkání otevřel v 52. minutě nádhernou střelou Mauricio Pereyra a hosté byli stále aktivnější. Až po vyrovnávací brance ze 69. minuty, kterou vsítil Aleksandr Kokorin převzali otěže zápasu domácí. Důsledná obrana Krasnodaru jim nedovolila vyrovnat a výsledek tak zůstal 1:1.