Moreirense – Setúbal 2:1 (kon.) | Braga – Nacional 1:3 (kon.) | Coimbra – FC Ferreira 1:1 (kon.)
Estoril – Beira-Mar 2:1 (kon.) | Sporting – Olhanense 1:0 (kon.) | Marítimo – Guimarães 1:0 (kon.)
Rio Ave – Gil Vicente 2:1 (kon.) | Porto – Benfica 2:1 (kon.)
GD Estoril Praia
2:1 (1:1)
S. C. Beira-Mar
Sobota 11.05.2013, 19:15 • Estádio António Coimbra da Mota • Portugalská Primeira Liga

Já se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (21:15:35)

Skončilo utkání 29. kola Portugalské ligy mezi domácím týmem GD Estoril Praia a S. C. Beira-Mar. Hosté byli v prvním poločase lepším týmem, ale ve druhém poločasu přišel tlak Estorilu s ním i červená karta pro Petrolina a pak v závěru branka Estorilu, která byla ještě nejspíš vlastní. Tým Beira – Mar potřeboval vyhrát a místo zažil takový "den blbec" a zůstal na posledním místě.

90
    Estoril drží míč a čeká na závěrečný hvizd.

89
    Odejde Gerso a místo něj si zahraje Mano.

89
    Odchází Evandro, místo něj se na hřiště podívá Joao Coimbra.

88
    Estoril právě vstřelilo branku!
    Podle všeho je to vlastní gól po rohovém kopu se míč odrazil od hloučku hráčů do sítě a brankař Bura byl bezmocný. Nešťastníkem je RUI REGO.