Hr. Králové – Havlíčkův Brod 6:2 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 4:2 (kon.)
6:2 (2:1, 1:1, 3:0)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Neděle 29.09.2013, 12:00Liga juniorů

58:52
    Čeněk Novák však prožije hektickou poslední minutu. Václav Motl (HBR) – 2 minuty za podražení.

58:47
    Ještě mohli skórovat Tvrdík s Hlavatým a Jebavým, ale jejich brejk sedmou radostí neskončil.

56:35
    Hradec právě vstřelil branku!
    Nakonec se i hradecká devítka dočkala, domácí tahoun si gól více než zasloužil. LUKÁŠ NEDVÍDEK přijal v mezikruží přesnou přihrávku od Michala Procházky a pak zamířil po ledě k druhé tyči – 6:2. Asistence: Michal Procházka, Jan Kulhánek.

50:45
    Podražení Martina Matějčka (HKR) znamená, že Královští lvi se budou muset bránit v oslabení.

49:54
    Krásný vingl domácího kapitána a Hradec už má vítězství na dosah ruky! PAVEL HLAVATÝ se s tím po přejezdu modré čáry nepáral, jen napřáhl, a trefil se přesně do druhého růžku – 5:2! Asistence: Dominik Rejl.

47:40
    Lukáš Žemlička tvrdým hitem skolil Lukáše Breberu. Rozhodčí museli hru přerušit, ale útočník Rebelů je v pořádku.

46:49
    Tak tohle byl pro Rebely pořádný pech! Lukáš Žemlička sice výtečně našel před brankovištěm MATĚJE SUKA, toho ale Novák vychytal. Puk však vykopl přímo do nohy svému obránci, od níž se odrazil do sítě – 4:2! Asistence: Lukáš Žemlička.

46:12
    Po delší době je tu trest, následuje přesilovka hradeckých barev. Václav Motl (HBR) – 2 minuty za podražení.

43:56
    Lukáš Žemlička výtečně forčkeoval a Čeňka Nováka o puk obral. Už už zakončoval do prázdné brány, ale natažená hokejka hostů puk v poslední chvíli zastavila!

42:40
    Tentokrát se mezi kruhy ocitl Lukáš Nedvídek, ale ani jemu se skórovat nepodařilo!

40:22
    Nedvídek s Procházkou zase vymýšleli gólové ohrožení branky hostů, Čeněk Novák však odolává.

39:30
    Lukáš Nedvídek nyní zakončoval nepřehlednou situaci, ovšem Čeněk Novák měl beton na svém místě.

37:20
    Wolf s Kastnerem ale svým spoluhráčům zdatně sekundují. Josef Wolf teď rozjel hradecké číslo 88, to ale muselo před Novákem proskakovat kolem beka a zakončit už nestihlo!

35:32
    Procházka další povedenou akci směřoval v poslední chvíli na Nedvídka, ten ale situaci o pár centimetrů přejel.

33:51
    Jakmile byli Rebelové v plném počtu, mohli vyrovnat z přečíslení tři na jednoho. To ale skončilo nad hradeckým břevnem!

32:11
    Žemlička s Procházkou si přiťukli na modré čáře. Střela druhého jmenovaného se ale mezi tři tyče nevešla!

30:45
    Vyloučení se nám zatím pravidelně střídají, teď je za hákování potrestán Tomáš Ludvík (HBR).

30:40
    Pohledná kombinace Hradeckých pro změnu skončila u Josefa Wolfa. Jeho střelu k tyčce Novák betonem vytáhl.

29:57
    Už nechybělo moc k vyrovnání. Lukáš Brebera na modré přijal výborný pas, ale z levé strany pak přestřelil druhou tyč!

28:34
    Brejk tři na jednoho pro Hradec! Kapitán Pavel Hlavatý se však rozhodl vypálit sám a Novák kotouč udržel ve výstroji.

26:52
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Tentokrát se Rebelové v přesilovce překvapit nenechali, naopak už po šesti sekundách výhodnou možnost využívají! Hradečtí si po buly špatně rozebrali hráče a puk se přes Breberu a Křesťana dostal k TOMÁŠI LUDVÍKOVI, který od modré udělal pár temp a pak nedal Veselému na vyrážečku nárok – 3:2! Asistence: Vít Křesťan, Lukáš Brebera.

26:46
    Nyní jdou do čtyř pro změnu Hradečtí. Daniel Souček (HKR) – 2 minuty za hákování.

25:46
    Další příležitosti měli Josef Wolf a posléze Lukáš Kastner, ale čtvrtý puk v síti Rebelů nekončí.

24:29
    Hradec je ve druhé třetině výrazně lepším týmem a teď střílí důležitý gól, kterým svému soupeři utíká! V rychlé akci přihrál Michal Procházka LUKÁŠI ŽEMLIČKOVI, který puk pověsil k bližší tyčce, a zazanamenal tak druhou branku proti "svým" – 3:1! Asistence: Michal Procházka.

24:11
    Tadeáš Ouzký uháněl dopředu po straně sám, ale rozhodl se pro zadovku, která nenašla žádného spoluhráče.

22:37
    Nyní si Dominik Rejl sjel až mezi kruhy pro přihrávku, ale Novák byl na svém místě.

21:24
    Hradec si zahraje svou první přesilovku. Tomáš Ludvík (HBR) – 2 minuty za podražení.

21:24
    Michal Procházka z dorážky trefuje tyč!

19:57
    V samotném závěru třetiny si zase domácí nepočínali příliš dobře a před Veselým zůstal nejaktivnější Rebel Kozlík. Zblízka ale znovu neuspěl.

19:09
    Lukáš Nedvídek po parádním průniku nejspíš trefil puk do zadní konstrukce Novákovy branky, ale sudí ho za brankovou čarou neviděl!

17:18
    David Kozlík předvedl velkolepý slalom mezi hradeckou pěticí. Před Veselým už byl ale tak tísněn, že ho domácí brankář stačil zastavit levým betonem!

16:37
    Michal Procházka už si brousil zuby na daší gól, ovšem těsně před Novákem mu puk uskočil.

14:09
    Jenže pouhých osm sekund po buly v hradeckém pásmu přichází gól domácích v oslabení! Lukáš Nedvídek parádně našlápl po levém hrazení a pak vybídl MICHALA PROCHÁZKU, který zblízka ztečoval puk za bezmocného Nováka – 2:1! Asistence: Lukáš Nedvídek.

14:01
    Rebelové však na inkasovaný gól reagují velkou aktivitou, kterou podpoří přesilovka po krosčeku Tadeáše Ouzkého (HKR).

12:03
    A máme vyrovnáno! Velký tlak pro změnu na brankoviště Rebelů zahájil svou ranou Michal Procházka a po první dorážce LUKÁŠE ŽEMLIČKY se hradecký útočník zorientoval nejrychleji i napodruhé. Už to vypadalo, že je klec hostů posunutá, ale rozhodčí gól uznal – 1:1! Bez asistence.

11:10
    Obrovský závar před domácí brankou. Z dorážejících hráčů byl nejaktivnější David Kozlík, ani ten však puk zpod klubka těl nevydoloval!

08:56
    Jako blesk z čistého nebe přichází vedoucí gól Rebelů! Po chybě hradecké obrany zůstal před Veselým nehlídaný DOMINIK KITTLER, jenž tečoval Kozlíkovu střelu mimo dosah Františka Veselého – 0:1! Asistence: David Kozlík.

08:07
    Další povedená kombinace z dílny Východočechů. Bezděk však tečuje střílený pas do ochranné sítě.

07:33
    Lukáš Nedvídek po průniku z pravé strany vymyslel chytrou přihrávku na volného Lukáše Žemličku. Ve velké šanci ho ale vychytal Čeněk Novák!

01:31
    Na druhé straně střílel Lukáš Kastner a za Novákem zazvonila tyč!

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 13. Žemlička, 15. Procházka (Nedvídek), 25. Žemlička (Procházka), 47. Suk (Žemlička), 50. Hlavatý (Rejl), 57. Nedvídek (Procházka, Kulhánek) – 9. Kittler (Kozlík), 27. Ludvík (Křesťan, Brebera)

Královští lvi Hradec Králové: Veselý (Petr) – Bezděk, Suk, Souček, Rejl, Matějček, Novotný, Kulhánek – Procházka, Nedvídek, Žemlička – Šeps, Kastner, Wolf – Jebavý, Hlavatý "C", Ouzký – Tvrdík, Matouš. Trenér: Petr Luštinec.
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Novák – Křesťan, Motl, Pecen, Ludvík, Hlídek, Hynek, Kozlík, Kittler, Brebera, Krajhanzl, Semrád, Skotar. Trenér: Karel Dvořák.

Rozhodčí: Třasák – Barvíř, Blümel.