Genk – Lierse 4:0 (kon.) | Oostende – Mechelen 0:3 (kon.) | Leuven – Waasland-Beveren 4:2 (kon.)
Lokeren – Gent 2:2 (kon.) | Cercle Bruggy – Waregem 1:1 (kon.)
Sporting Lokeren
2:2 (2:0)
KAA Gent
Sobota 19.10.2013, 20:00Belgická Jupiler Pro League

90+4
    Gent právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Gent vyrovnává v 93. minutě! Domácí jsou nyní značně v šoku. Střelcem branky je YAYA SOUMAHORO, který nejprve přešel přes Odoia, poté přes Taravela a nakonec chladnokrevně zakončil.

90+3
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Saglik, přichází De Pauw.

86
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Patosi, přichází Dutra.

80
    Pátá dnešní žlutá karta, dostává jí domácí Denis Odoi.

79
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Cesar Arzo, přichází Caenepeel.

75
    Žlutá karta pro domácího brankáře.

68
    Třetí žlutou kartu utkání rozhodčí Gumienny vytahuje pro Hervé Kageho.

59
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Lepoint, přichází Nahayo.

56
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Dejaegere, přichází Van Der Bruggen.

54
    Žlutá karta i na druhé straně, viníkem se stal Brecht Dejaegere.

48
    Máme zde první žlutou kartu utkání, kterou obdržel Killian Overmeire.

46
    Hned v úvodu druhé půle Gent snižuje na rozdíl jediné branky! Postaral se o to třiadvacetiletý YASSINE EL GHANASSY pohlednou střelou!

45
    Lokeren právě vstřelil branku!
    Lokeren jde do dvoubrankového vedení! Postaral se o to dnes velmi aktivní AYANDA PATOSI, který se prosadil po rohovém kopu.

32
    Lokeren měl výhodu rohového kopu a míří do vedení! Postaral se o to NILL DE PAUW! Uvidíme, zda domácí vedení udrží.