Orlová – Vsetín 2:8 (kon.) | Břeclav – Technika Brno 4:3 (kon.) | Prostějov – Poruba 2011 0:3 (kon.)
Opava – SHK Hodonín 5:4 (po pr.) | Frýdek-M. – Přerov 4:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 4:1 (kon.)
Vrchlabí – Klatovy 9:2 (kon.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 6:3 (kon.) | Bílina – Sokolov 2:5 (kon.)
Mor. Budějovice – Klášterec nO 9:1 (kon.) | Řisuty – Kobra 3:4 (po pr.) | Milevsko – Tábor 1:8 (kon.)
Nymburk – Jablonec n/N 5:2 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 7:2 (kon.)
SC Marimex Kolín
7:2 (0:0, 5:0, 2:2)
SKLH Žďár nad Sázavou
Středa 23.10.2013, 18:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Západ

58:40
    Potrestán domácí Tomáš Pácal na 2 minuty za držení.

55:21
    Vyloučen Petr Beneš na 2 minuty za nedovolené bránění.

52:50
    Jakub Semirád potrestán 2 minutovým trestem za hákování.

50:45
    Sudí vylučuje hosty, na trestnou lavici míří Jiří Dítě, který je potrestán na 2 minuty za hákování.

48:11
    Na trestnou hostí přibyde ještě Jiří Plachý, který byl potrestán 2 minutovým trestem za držení protihráče.

46:41
    Současně vyloučeni, z týmu hostí Dítě a za domácí Pavel Kubát, oba dva na 2 minuty za hrubost.

37:25
    Za hrubý útok, neboli vražení na hrazení, na Pavla Šiftu vyloučen Dan Kotlík (zns) na 2 minuty.

29:28
    Současně vyloučeni na 2 minuty za krosček. Za hosty Kunstmüller a za domácí Ježek. Hra pokračuje 4 na 5. Hosté si tedy chvíli zahrají přesilovku.

28:34
    Puk je vyhozen z domácí třetiny domácím hráčem, a to je v pravidlech trestné. Za tento prohřešek si 2 minuty na trestné lavici odsedí Jan Hanzl (kol).

26:51
    Sudí tento zákrok posoudil za trest, a posílá Jana (ZNS) na trestnou lavici na 2 minuty.

24:13

22:13
    Kolín míří do 4! Sudí potrestal domácího Martina Bartáka na 2 minuty za hákování.

12:52
    Sudí tentokrát trestá Martina Bartáka z týmu domácích. Ten si na trestné lavici odsedí 2 minuty za podražení.

3:52
    Jankovský prokličkoval hřištěm, až skoro k Opršalovi, kde byl podražen Vojtěchem Šírem a ještě se snažil puk vsunout do branky. Vypadalo to, že bude trestné střílení, ale pan sudí tento zákrok posoudil pouze 2 minutovým faulem. Hosté jsou tedy zase oslabeni a pro Kolín přichází velká příležitost.

1:16
    A také, to sudí posoudil jako faul. Na trestnou lavici poslal hráče Plamenů Jiřího Dítěte na 2 minuty, který hákoval Šiftu.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 28. Ježek (Hanzl), 28. Malý (Valášek), 34. Malý (Mejzr, Valášek), 35. Valášek (Jankovský), 40. Morkes (Hanzl), 51. Marvánek (Barták, Kubát), 53. Hanzl (Morkes, Chaloupka) – 54. Staněk (Kaňka), 58. Kotlík (Vítek M.)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Barták, Pácal, Pýcha, Skokan, Chaloupka, Hanzl, Kulhánek, Čtvrtečka – Morkes, Marvánek, Ježek – Malý, Mejzr, Valášek – Šifta, Šafránek, Jankovský – Semirád, Zumr, Kubát
    SKLH Žďár nad Sázavou: Opršal (Sláma) – Šír, Staněk, Pleva, Smejkal, Jan, Beneš, Vítek M. – Kunstmüller, Dítě, Hron, Krupka, Kaňka, Štěpánek, Plachý, Kotlík, Vítek D., Gregar

Rozhodčí: T.Battěk – J.Beránek, J.Ledinský.