Zlín – Vsetín 3:1 (kon.) | Vítkovice – Havířov 4:5 (0:1 po s.n.) | Sparta – Ústí n/L 2:0 (kon.)
Olomouc – Poruba 2011 6:5 (2:1 po s.n.) | Kladno – Chomutov 5:4 (kon.) | Liberec – Hr. Králové 11:1 (kon.)
HC Litvínov – Letňany 2:4 (kon.) | K. Vary – HC Plzeň 2:6 (kon.) | Pardubice – Jihlava 2:3 (po pr.)
Slavia – Č. Budějovice 1:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Písek 4:2 (kon.)
Rytíři Kladno
5:4 (2:2, 0:1, 3:1)
Piráti Chomutov
Pátek 15.11.2013, 14:00 • ČEZ Stadion • Extraliga staršího dorostu

Kdo by to byl řekl po 40 minutách, že se Rytíři dokáží vzchopit a nakonec zvítězit. Díky 3 trefám během 10 minut ale otočili skóre z 2:3 na 5:3 a vedení si následně pohlídali až do konce, a to i přes to, že Chomutov v poslední minutě zásluhou Poláka snížil. Víc už se ale hostům nepodařilo a odjíždějí z Kladna z prázdnou. Já se s Vámi loučím a těším se na Vás opět večer, kdy spolu budeme sledovat utkání florbalové extraligy Chodov – Vítkovice. Děkuji za pozornost. (16:01:42)

60:00

59:51
    Domácí ale vyhazují a konec zápasu zvládnou.

59:40
    Vladař si připisuje důležitý zákrok proti Macháčkovi.

59:19
    Piráti pochopitelně budou hrát 6 na 4.

59:18
    Kružík navíc vyloučen za sekání.

59:03
    Piráti právě vstřelili branku!
    Nedáš, dostaneš! Hoté hned z protiútoku snižují a dramatizují zápas. Akci 3 na 2 zakončil z druhé vlny TOM POLÁK. Asistence: David Kaše, Jakub Meliško.

58:45
    Bláha to zkoušel v úniku opět mezi betony. Tentokrát ale vyšel ze souboje vítězně hostující brankář.

58:01
    Poslední 2 minuty zápasu.

57:40
    Teď je to Chomutov, kdo musí otevřít více obranu, čehož využívají Kladenští a zaměstnávají Lukeše.

55:50
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Hajný našel přes celé kluziště přihrávkou rozjetého ŠTĚPÁNA BLÁHU, který svůj únik proměnil střelou mezi betony a hodně přibližuje Rytíře k vítězství.

55:00
    Chomutov zbývá na vyrovnání posledních 5 minut.

53:16
    Hosty zastavil v rozjezdu ofsajd.

52:23
    Lukeš drží ještě chomutovské naděje na bodový zisk v zápase.

51:08
    Zakázané uvolnění na straně Pirátů.

51:00
    Proti Kružíkovu pokusu vystavil včas svůj beton Lukeš.

50:05
    Domácí tým zabrzdil v útočné akci ofsajd.

49:11
    Zakázané uvolnění Kladna.

48:53
    Rytíři využívají přesilovou hru. Keszi našel skrz osu hřiště DANIELA KRUŽÍKA, který si sjel na střed a střelou na bližší tyč překonal chomutovského gólmana.

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 16. Matula, 18. Kuržík (Pliml, Zajíc), 46. Bláha (Kaprál), 49. Kružík (Keszi, Doudera), 56. Bláha (Hajný) – 7. Wágner (Kaše), 20. Macháček P. (Hlaváček), 25. Macháček P. (Dimitrov, Kaše), 60. Polák (Kaše, Meliško)

Rytíři Kladno: Vladař (Jiroušek) – Havelka, Libecajt, Doudera, Zajíc, Matula, Chládek, Balcar – Hajný, Vendis, Molčík, Kružík, Bláha, Pliml, Schildhabel, Čermák, Keszi, Kaprál, Borkovec, Kadlec.
    Piráti Chomutov: Lukeš (Danylec) – Malyško, Páleník, Hlaváček, Hierman, Kozák – Polák, Macháček A., Kašpar, Veselý, Adámek, Dimitrov, Macháček P., RIndoš, Toman, Kaše, Wágner, Strunz.

Rozhodčí: Synek – Marek, Rybáček