Boston – Columbus 3:2 (po pr.) | NY Islanders – Los Angeles 2:3 (kon.) | Tampa – Anaheim 5:1 (kon.)
Chicago – Arizona 5:4 (2:1 po s.n.) | St. Louis – Colorado 7:3 (kon.) | Calgary – Dallas 3:7 (kon.)
Vancouver – San Jose 1:2 (po pr.)
Boston Bruins
3:2 (1:1, 1:1, 0:0 - 1:0)
Columbus Blue Jackets
Pátek 15.11.2013, 01:00 • TD Garden, Boston • NHL

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (03:44:55)

David Krejčí (BOS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:36

Vyrovnané utkání šlo právem do prodloužení, v něm nakonec rozhodl Milan Lucic, který proměnil samostatný únik střelou mezi betony Bobrovského. Columbus si bod zaslouží, Boston si stejně tak zaslouží výhru, přeci jen měl o malý kousek navrch. Skóre vypovídá o dění na ledě vcelku přesně.

64:12
    Bruins právě vstřelili branku!
    Boston vítězí v prodloužení nad Columbusem, rozhodl o tom MILAN LUCIC! Po střele obránce Columbusu na útočné modré čáře se puk odrazil přesně do jízdy domácímu útočníkovi, který prostřelil Bobrovského mezi betony! Bez asistence.

64:00
    Z prodloužení zbývá poslední minuta, soupeři jsou opatrní.

63:10
    Johnsonovu střelu od modré vyráží domácí gólman do bezpečí.

62:55
    Nechtěně na icing zahrál Chára.

62:16
    Ofsajd Gáboríka.

61:37
    Foligno vypálil v obrovské šanci z předbrankového prostoru bekhendem pod břevno, Johnson dnes ale čaruje a tuhle střelu chytá v lapačce!

60:46
    Chárovo nahození končí jen v rohu.

60:01

Ve třetí třetině branka nepadla, rozhodne prodloužení.

60:00

59:38
    Poslední tlak Bruins v základní hrací době je silný...

58:49
    Chára se po dlouhém období bez šance dostal do gólové pozice, jeho volej z mezikruží ale vyráží perfektní Bobrovsky!

58:16
    Krejčího zastavuje odpískaný ofsajd.

58:00
    Dvě minuty do konce...

Jiří Liebreich

Branky a nahrávky: 19. Eriksson (Chára, Bergeron), 31. Trhornton (Campbell, Krug), 65. Lucic – 13. Comeau (Letestu, MacKenzie), 37. Foligno (Nikitin)

Boston Bruins: Johnson – Hamilton, Chára, Krug, Seidenberg, Boychuk, Bartkowski – Iginla, Krejčí, Lucic – Eriksson, Bergeron, Marchand – Smith, Kelly, Soderberg – Thornton, Campbell, Paille.
    Columbus Blue Jackets: Bobrovsky – Ťutin, Johnson, Wisniewski, Murray, Prout, Nikitin – Gáborík, Anisimov, Umberger – Atkinson, Johansen, Dubinsky – Comeau, Letestu, MacKenzie – Boll, Chaput, Foligno.

Rozhodčí: Hebert, LaRue – Murray, Rody

Diváci: 17 565