Chabarovsk – Kazaň 6:3 (kon.) | Vladivostok – N.Novgorod 5:0 (kon.) | Novokuzněck – Dynamo Moskva 3:4 (po pr.)
Novosibirsk – Viťaz 3:1 (kon.) | Čeljabinsk – Minsk 3:0 (kon.) | Magnitogorsk – Doněck 2:1 (kon.)
Ufa – Záhřeb 2:3 (kon.) | Nižněkamsk – Spartak Moskva 5:0 (kon.) | CSKA Moskva – Barys 3:0 (kon.)
Riga – Omsk 3:1 (kon.) | Lev – Chanty-Mansijsk 2:1 (kon.) | HC Slovan – Jekatěrinburg 3:1 (kon.)
Metallurg Novokuzněck
3:4 (2:0, 1:1, 0:2 - 0:1)
Dynamo Moskva
Pátek 15.11.2013, 13:00KHL

Je dobojováno! Hostům se podařilo stáhnout tříbrankovou ztrátu v duelu a nakonec v prodloužení zvítězit.
    Ode mne je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a těším se někdy příště na počtenou. (15:26:47)

63:37
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Hosté si několikrát kolem modré čáry vyměnili puk, až se na levém kruhu pro vhazování odhodlal ke střel z první MARTINS KARSUMS a propálil tak přesouvajícího se Hovinena. Hosté zužitkovali přesilovou hru 4 na 3. Asistence: Alexej Cvetkov, Dmitrij Višněvskij.

63:21
    Oddechový čas pro hosty.

63:21
    Po faulu na Karpova se bude vylučovat. Domácí Lapenkov je potrestán za sekání.

62:47
    Z pravého křídla pálil Volkov, Hovinen na místě.

61:24
    Kvapilův pokus po přejetí modré čáry končí v náruči pozorného Hovinena.

60:58
    Jemelin zkoušel střelu z otočky na pravém kruhu pro vhazování, trefil ale jen beton Jerjomenka.

60:40
    Hosté hned nastěhovaní v útočném pásmu, pokus Karpova z levého křídla mířil těsně nad břevno domácí brány.

60:01

Střely na bránu ve třetí třetině: 11 – 10 (celkově: 30 – 36).

Je tomu tak, šedesát minut o výsledku nerozhodlo, na řadu bude muset přijít pětiminutové prodloužení. Domácí si nedokázali udržet tříbrankový náskok z poloviny duelu, nakonec ale proti silnému Dinamu berou minimálně bod, což může být pro ně vlastně i úspěch. O další bod se ale ještě bude hrát.

60:00

59:40
    Celá hra nám pomalu a jistě spěje k prodloužení.

59:24
    Domácí Lapenkov pálí z levého křídla, Jerjomenko raději přeruší hru.

58:47
    Nahození Korjagina ze středního pásma tlumí ve své výstroji Hovinen a raději přeruší hru.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny. Zároveň se domácí provinili ofsajdem.

57:32
    Hosté jsou při chuti a nadále létají jako zběsilí po hřišti. Domácí neví, kam dříve skočit.

56:47
    Hosté mohli jít rázem do vedení, Karpov ale situaci tří proti jednomu zakončoval těsně mimo. Hovinen byl zcela dezorientovaný.

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 11. Lapenkov (Kurepanov), 20. Kosourov (Giroux, Garejev), 32. Vyglazov (Mitrjakov) – 38. Višněvskij (Pěstunov), 44. Višněvskij (Kvapil, Sopin), 56. Graňák (Mosaljov, Komarov), 64. Karsums (Cvetkov, Višněvskij)

Metallurg Novokuzněck: Hovinen – Martjonov, Arzamascev, Mantyla, Aksjonenko, Giroux, Kuklev, Kanarskij, Kamalov – Achmetov, Galimov, Lapenkov – Kurepanov, Vyglazov, Mitrjakov – Garejev, Krtajev, Kosourov – Velichin, Jemelin, Nazarov.
    Dynamo Moskva: Jerjomenko – Jalasvaara, Solovjov, Graňák, Višněvskij, Derljuk, Mironov, Barncev, Korjagin – Soin, Babenko, Kokarev – Pěstunov, Mosaljov, Komarov – Cvetkov, Karsums, Karpov – Volkov, Sopin, Kvapil.

Rozhodčí: Gusev, Kadrjov – Raming, Misjur