Michalovce – Prešov 5:4 (kon.) | Spišská N. Ves – Lipt. Mikuláš 5:3 (kon.) | SR 18 – Pov. Bystrica 2:3 (kon.)
Prievidza – Detva 4:5 (po pr.) | Topoľčany – Senica 4:5 (kon.) | Bardejov – Trnava 4:1 (kon.)
MšHK Prievidza
4:5 (1:0, 1:0, 2:4)
HK Detva
sk Pátek 15.11.2013, 17:00 • ZŠ Prievidza • 1. liga (SR)

Prehrávať 0:4, vyrovnať, vynútiť si tak predĺženie a v ňom streliť víťazný gól – áno, je to možné; hráči Detvy nám to dnes dokonale predviedli. Keď v 46. minúte prehrávali 0:4, tak by azda nikto ani len nepomyslel na možnosť, že práve oni sa budú po zápase väčšmi tešiť ako domáci hráči Prievidze.
    Ďakujeme vám za pozornosť, dovidenia. (19:44:55)

63:07
    Detva dala gól!
    MAREK HATAŠ strieľa v predĺžení gól, ktorý znamená víťazstvo pre hráčov Detvy.
    Asistencia: Kamil Mahdalík

61:04
    Marek Hataš – 2 minúty – hákovanie.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Po riadnom hracom čase víťaza nepoznáme, budeme predlžovať.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:13
    A máme vyrovnané! MAROŠ GOGA strieľa v poslednej minúte riadneho hracieho času gól v početnej výhode o dvoch hráčov, skóre je 4:4.
    Asistencie: Marek Hataš, Adrián Mačkovič

57:54
    Kontaktný gól hostí, Borároša prekonal JURAJ PETRO. Využitá presilová hra o dvoch hráčov.
    Asistencie: Maroš Goga, Patrik Fekiač

57:33
    Lukáš Popela – 2 minúty – seknutie.

56:22
    Roman jaško – 2 minúty – hákovanie.

52:05
    Adrián Mačkovič – 2 minúty . podrazenie.

52:05
    Jozef Kentoš – 2 minúty – seknutie.

51:32
    SLAVOMÍR BUDA, ako druhý hráč Detvy, dnes prekonáva Borároša. Stav je tak 4:2.
    Asistencie: Dominik Ľupták, Martin Trochta

48:22
    MAROŠ GOGA znižuje skóre zápasu na 4:1, využitá presilová hra o dvoch hráčov.
    Asistencia: Juraj Petro

46:48
    Ivo Celar – 2 minúty – hra so zdvihnutou hokejkou.

46:43
    Matúš Viedenský – 2 minúty – podrazenie.

45:37
    Prievidza dala gól! Domáci využívajú presilovú hru o dvoch hráčov, MAREK MENDEL zvyšuje na 4:0.
    Asistencia: Lukáš Popela