Michalovce – Prešov 5:4 (kon.) | Spišská N. Ves – Lipt. Mikuláš 5:3 (kon.) | SR 18 – Pov. Bystrica 2:3 (kon.)
Prievidza – Detva 4:5 (po pr.) | Topoľčany – Senica 4:5 (kon.) | Bardejov – Trnava 4:1 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
5:4 (4:0, 0:3, 1:1)
HC Prešov 07
sk Pátek 15.11.2013, 17:00 • ZŠ Michalovce • 1. liga (SR)

Máme tu koniec zápasu, ktorý bol skutočne bohatý na góly. Po prvej tretine vyhrávali domáci vysoko 4:0 a mohlo sa zdať, že tri body zostanú jednoznečne doma. No v skutočnosti to až také jednoznačné nebolo. Prešovčania si vstúpili do svedomia, v strednej časti hry strelili tri góly a v poslednom dejstve dokonca i vyrovnali. Približne tri minúty pred koncom zápasu ale inkasovali z hokejky Drotára a domáci hráči Michaloviec tak napokon zvíťazili.
    Ďakujeme vám za pozornosť, dovidenia. (19:19:18)

60:00

56:55
    Dukla dala gól!
    Domáci využívajú presilovú hru, 4 minúty pred koncom riadneho hracieho času je to zásluhou MARTINA DROTÁRA 5:4.
    Asistencie: Martin Opatovský, Jakub Kubiš

54:58
    Tibor Tartaľ – 10 minút – nešportové správanie.

54:58
    Filip Podsedlý – 2 minúty – napadnutie.

54:30
    Prešov dal gól!
    Je to neuveriteľné, ale je vyrovnané! Hostia prehrávali už 0:4, no vďaka svojej bojovnosti dokázali vyrovnať skóre zápasu. Štvrtý gól za Prešov strieľa IGOR HALÁS.
    Asistencia: Juraj Prokop

50:51
    Richard Šechný – 2 minúty – podrazenie.

49:14
    Jakub Kubiš – 2 minúty – hra so zdvihnutou hokejkou.

41:21
    Filip Podsedlý – 2 minúty – faul lakťom.