Olomouc – Jihlava 5:2 (kon.) | Zlín – Liberec 6:4 (kon.) | Kometa Brno – Č. Budějovice 4:2 (kon.)
Třinec – Sparta 3:1 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 4:1 (kon.) | Pardubice – HC Plzeň 3:2 (kon.)
Vsetín – Mladá Boleslav 3:2 (kon.) | Vítkovice – Slavia 2:3 (po pr.)

Piráti právě vstřelili branku!
    Hosté využívají přesilovou hru a ještě v poslední minutě snižují náskok Litvínova na 1:4. O první branku Pirátů se postaral LUKÁŠ NOVÁK!
    Asistence: Peštuka

59:16
    Šulákovu střelu od modré zastavil Soukup!

58:38
    Vyloučen domácí Štěpka na dvě minuty za vysokou hůl.

56:48

56:30
    Hosté jsou za Dvořákem a zakládají útok.

55:13
    Jakub Novák z kruhu našel jen Soukupa!

54:48
    Vyloučen domácí Fučík na dvě minuty za nedovolené bránění!

52:35
    Litvínov ohrozil branku hostí, Dvořák ale neměl příliš moc práce.

51:03
    Soukup předvedl další skvělý zákrok a zatím si drží čité konto!

50:05
    Soukup opět zasahuje!

49:55
    Hostující ve velké šanci! Kotouč skončil pod ležícím hráčem a hra byla odpískána.

49:27

47:27
    Vyloučen domácí Svoboda na dvě minuty za hákování.

45:44
    Chomutov střídá gólmany! Maštalířského nahradí v brance Dvořák!

43:09
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Domácí vedou už 4:0! DOMINIK ŠTĚPKA si našel vražený puk a z otočky už se trefoval do odkryté branky!
    Asistence: Zdeněk, Svoboda

40:13
    Domácí znovu v úvodu třetiny navyšují své vedení! LUKÁŠ VÁLEK poskakující kotouč doklepl za Maštalířského záda!
    Asistence: Řehoř, Strejček

40:01

40:00

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 21. Řehoř (Válek, Mical), 28. Trübenekr (Fučík, Zdeněk), 41. Válek (Řehoř, Strejček), 44. Štěpka (Zdeněk, Svoboda) – 60. Novák (Peštuka)

HC Litvínov: Soukup – Šesták, Baránek, Fučík, Strejček, Svoboda, Cvrk, Kokeš, Šefl, Weitz, Řehoř, Trübenekr, Zdeněk, Ujfaluši, Mical, Řezníček, Čeřovský, Šimeček, Válek, Štěpka.
    Piráti Chomutov: Maštalířský – Ringler, Drobný, Havel, Šulák, Michálek, Szathmáry, Černý, Tejnor, Šťovíček, Jindra, Novák L., Vrána, Paleček, Bednář, Janák, Peštuka, Novák J., Huňady.

Rozhodčí: Smitka – Kájínek, Hejl