Děčín – Klášterec nO 3:5 (kon.) | Břeclav – Orlová 1:2 (0:1 po s.n.) | Prostějov – Vsetín 7:4 (kon.)
Opava – Technika Brno 5:0 (kon.) | Frýdek-M. – Poruba 2011 2:4 (kon.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 3:2 (kon.)
Nový Jičín – Přerov 2:1 (kon.) | Nymburk – Mor. Budějovice 7:2 (kon.) | Milevsko – Žďár n/S 3:6 (kon.)
Kolín – Bílina 9:4 (kon.) | Klatovy – Jablonec n/N 1:2 (1:2 po s.n.) | Vrchlabí – Kobra 4:3 (2:1 po s.n.)
Pelhřimov – Řisuty 7:3 (kon.) | Tábor – Jindř. Hradec 6:3 (kon.)
HC Tábor
6:3 (2:2, 2:1, 2:0)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
Sobota 23.11.2013, 18:00 • Zimní stadion Tábor • 2. liga skupina Západ

V poslední části hry hosté úplně odpadli, Tábor přidal dva góly a dokráčel nakonec po nevydařeném začátku utkání k vítězství 6:3. Domácí se blýskli dvěma góly v oslabení, naopak přesilovky jim příliš nešly, využili jen jedinou. Dnešní přesný výsledek jsem tak minul jen o dva góly Vajgaru. Příští zápas odehrají kohouti už ve středu v Jablonci a za týden v Sokolově. Doma se Tábor představí až ve středu 4. prosince proti Klášterci nad Ohří. Loučí se Josef Janda, hezký zbytek sobotního večera. (20:11:46)

60:00

59:34
    Na Sladkého směřovala přihrávka před branku, už se ale skóre nepohne.

59:13
    Oddechový čas pro hosty.

59:00
    Minutu před koncem děkuje domácí publikum svým hráčům.

58:26
    Hosté poslali Matušíka hlavou proti mantinelu, naštěstí se nic nestalo.

58:00
    Poslední dvě minuty zápasu.

57:03
    Je až neuvěřitelné, jak Tábor hosty v poslední třetině válcuje. Další přetížení obrany řeší Hradec faulem. Kotrla dostává 2 minuty za hrubost.

55:47
    Domácí v plném počtu. Ani přesilovka Hradecké nenakopla, vyslali jednu průměrnou střelu a navíc sami inkasovali!

54:48
    Tábor právě vstřelil branku!
    Vskutku hradecký zmar! Po pravém křídle pláchl MARTIN MAŘÍK a prudkou střelou pod víko nedal Exnerovi šanci. Už druhý gól Tábora v oslabení. Tábor vede už 6:3. Bez asistence.

54:31
    Konečně se hosté dostali ke střele, Dvořák ale trefil jen přesně do Pance.

54:25
    Puk ve středním pásmu.

54:04
    Odražený kotouč končí mezi diváky.

53:47
    Budíček pro Pance, chystá se přesilovka Vajgaru. Heršálek si odsedí 2 minuty za hákování.

52:53
    Seidl nadějně najížděl z levého křídla na branku, v rozhodující chvíli ale podklouzl.

52:19
    Hosté vyhodili na zakázané uvolnění. Naleznou ještě síly alespoň na srovnání zápasu? Zatím to tak bohužel pro ně nevypadá.

51:41
    Před Exnera se tlačil Kellner, na puk ale nedosáhl.

50:35
    Posunutá branka Vajgaru. Panec v domácí brance musí být už pořádně ztuhlý, za 10 minut poslední třetiny měl snad jen jeden náročnější zákrok.

50:11
    Exner předvedl další zákrok. Hostující brankář bude po utkání asi potřebovat pořádnou masáž, na nedostatek práce si rozhodně stěžovat nemůže. Už v zápase ho domácí pěkně masírují.

Josef Janda

Branky a nahrávky: 11. Mařík (PechánekT.), 17. Heršálek, 24. Matušík (Seidl, Mařík), 28. Krätzer (Klíma), 48. Seidl (Kanov, Mařík), 55. Mařík – 5. Skokan (Kotrla), 6. Dvořák (Kocar), 23. Mavrojanidis (Mazanec)

HC Tábor: Panec (Drachovský) – Havran, Černý, Ošmyk, Kanov, Heršálek, Liška, Klíma – Pechánek R., Pospíchal, Krätzer, Kellner, Hájek, Sladký, Kratochvíl, Matušík, Seidl, Kolomý, Mařík, Drda, Pechánek T.
    KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Exner (Kudrfalec) – Jasečko, Popelka, Tržil, Štěpán, Pekárek – Dvořák, Kocar, Voříšek, Mavrojanidis, Kasalý, Kotrla, Mazanec, Skokan, Turek, Tomšík, Maryška.