Děčín – Klášterec nO 3:5 (kon.) | Břeclav – Orlová 1:2 (0:1 po s.n.) | Prostějov – Vsetín 7:4 (kon.)
Opava – Technika Brno 5:0 (kon.) | Frýdek-M. – Poruba 2011 2:4 (kon.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 3:2 (kon.)
Nový Jičín – Přerov 2:1 (kon.) | Nymburk – Mor. Budějovice 7:2 (kon.) | Milevsko – Žďár n/S 3:6 (kon.)
Kolín – Bílina 9:4 (kon.) | Klatovy – Jablonec n/N 1:2 (1:2 po s.n.) | Vrchlabí – Kobra 4:3 (2:1 po s.n.)
Pelhřimov – Řisuty 7:3 (kon.) | Tábor – Jindř. Hradec 6:3 (kon.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
SHK Drtiči Hodonín
Sobota 23.11.2013, 17:00 • ZS Valašské Meziříčí • 2. liga skupina Východ

Konec zápasu. Střely: VAL 23 – HOD 25. Trestné minuty: VAL 14 – HOD 10. (19:13:50)

59:35
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Zábojník nesmyslně selhal při vyhození a daroval hostům snížení. Z mezikruží prostřelil Slováka MATĚJ CHARVÁT. Bez asistence.

59:25
    Rozhodčí se při tlaku Hodonína upískl, což skončilo boxerskou vložkou dvou 17 – Hartmanna (VAL) a Kučery (HOD). Hostující bojovník však si to však po chvilce rozmyslel a utekl. TM 2+2 za hrubost oba, pokračuje se v pěti na obou stranách.

59:07
    Špokovu střelu schoval Slovák do lapačky.

58:15
    Až teď se Hodonínu podařilo vybojovat aspoň vhazování v útočném pásmu.

57:59
    Stále sledujeme marnou snahu hostů dostat se do pásma.

57:00
    Hodonínští se nedokáží dostat do pásma a čas se jim krátí.

56:34
    Zakázané uvolnění však po delší době vrací hru před Slováka.

56:21
    Hraje se v útočném pásmu domácích, což Bobrům samozřejmě vyhovuje.

Vylučovat se opět nebude.

55:44
    Slovák II. zůstal ležet po souboji úplně mimo hru. Rozhodčí se radí jak si se situací poradí.

55:26
    Bobři hrají v plném počtu.

54:28
    Bobři se osvobozují z velkého tlaku Hodonína.

53:59
    Bobři ujeli 2 na 1, ale Miroslavu Vargovi sjel puk z hokejky.

53:21
    Kvapil (VAL) zbytečně dohrál souboj za brankou a tentokrát už se vylučuje. 2 minuty za držení.

52:05
    Zábojník zůstal ležet po souboji za brankou Bobrů, vypadalo to na vysokou hůl, ale rozhodčí vylučovat nebude.

David Fabián

Kateřina Kovářová

Branky a nahrávky: 25. Heča, 27. Varga D. (Škuchtan, Varga Mar.), 50. Varga D. (Mar.) – 39. Špok, 60. Charvát

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák I.– Zábojník, Hartmann, Heča, Kvapil, Matušenko, Martiník, Slovák II., Pavlas, Prycl, Baroš, Škutchan, Varga D., Varga Mar., Varga Mir., Randýsek.
    SHK Drtiči Hodonín: Kotvan – Tomi, Smetana T., Kulyk, Kříž, Skočovský, Špok, Kučera, Směřička, Smetana R., Pokorný, Koukal, Škořík, Kuba, Velechovský, Jurásek, Vrba, Charvát, Komárek, Miklík, Polesný.