Pittsburgh – NY Islanders 4:3 (kon.) | Washington – Montreal 2:3 (kon.) | Calgary – Florida 4:3 (3:2 po s.n.)
Vancouver – Columbus 6:2 (kon.) | Anaheim – Tampa 1:0 (po pr.) | Boston – Carolina 3:2 (po pr.)
Winnipeg – Minnesota 2:3 (1:2 po s.n.)
Anaheim Ducks
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
Tampa Bay Lightning
Sobota 23.11.2013, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (07:00:26)

Tampa Bay Lightning: 3

Bishop okamžitě opustil vlastní brankoviště a při odchodu naštvaně třískl holí do mantinelu, to je velmi nepříjemné vyvrcholení dnešního souboje pro brankářskou jedničku Tampy, která jinak předvedla skvělý výkon. Tampa ale prohrává i toto venkovní utkání na ledě favorita, ale odměnou za dobrou defenzivu je hostům alespoň bod.

64:55
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Hodně smolný závěr prodloužení pro Tampu. RYAN GETZLAF získal puk ve středním pásmu, nabruslil si z levé strany do třetiny Tampy a jeho střela prošla Bishopovi někudy za brankovou čáru, byť jen o pár milimetrů, je to rozhodující gól. Bez asistence.

64:35
    Barbiero rozehrává ve vlastní třetině.

64:00
    Poslední minuta prodloužení.

63:49
    Při pohledu na led a neschopnosti obou týmů vstřelit gól je zřejmé, že o vítězi budou muset rozhodnout až nájezdy.

63:15
    Cogliano zachytil puk ve středním pásmu a prodlužuje do útočného.

62:59
    Anaheim nepřesně rozehrává, zakázané uvolnění.

62:44
    Pánik se nedostal ke střele z pravé strany, přesto se Tampa drží v útočném pásmu.