Litoměřice – Jihlava 1:2 (po pr.) | Šumperk – Most 4:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 3:5 (kon.)
Motor ČB – Olomouc 0:4 (kon.) | Beroun – Havířov 2:3 (0:1 po s.n.) | Kadaň – Benátky n/J 3:4 (kon.)
Třebíč – Ústí n/L 0:3 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 23.11.2013, 17:00 • Kalich Arena • 1. liga (ČR)

Konec zápasu. (19:52:44)

63:36
    Dukla právě vstřelila branku!
    Drtivý tlak nakonec přeci jen přinesl Jihlavským vítěznou branku. Po přihrávce se trefil z levého kruhu k tyči MICHAL VELECKÝ. Asistence: Michal Důras, Tomáš Kaláb.

62:48
    Hosté svírají domácí bránící trojici, ale nemohou se prosadit. Čachotský svou střelou z pravého kruhu přestřelil a Litoměřičtí se osvobodili.

62:18
    Urbancova střela od modré byla zblokována, Král nemusel zasahovat.

61:40
    Domácí zasáhl do jihlavské kombinace a vyhodili kotouč přes všechny čáry.

61:21
    Vyloučení Litoměřic. Trest na 2 + 2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí dostává Martin Koudelka.

61:02
    Suja tvrdou ranou z mezikruží napálil Ritticha do pravého ramene.

60:52
    Zeman vystřelil přes obránce z levého kruhu, Král pouze reflexivně zasáhl.

60:30
    Čápovi rána od modré příliš nesedla, puk prolétl kolem Královy svatyně.

60:01

Základní hrací doba vítěze nepřinesla. O konečné dělbě bodů rozhodne prodloužení, případně loterie samostatných nájezdů.

60:00

59:27
    Čermák vybojoval puk v pravém rohu a dostal se ke střele. Rittich však změnu skóre nepřipustil.

59:04
    Stadion zahrál na zakázané uvolnění, hra se stěhuje zpět před Krále.

58:57
    Velecký vystřelil z levého kruhu, Král jeho pokus vyrazil svou holí do rohu hřiště.

58:55
    Oddechový čas pro domácí.

58:45
    Hosté brání střední pásmo a nedovolují domácím proniknout do jejich třetiny.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:15
    Hrbas vyprášil z vrcholu levého kruhu Rittichův beton.

Michal Sabó

Branky a nahrávky: 57. Čermák (Koudelka) – 38. Velecký (Kadlec), 64. Velecký (Důras, Kaláb)

HC Stadion Litoměřice: Král (Sedláček) – Žovinec, Husák, Hrbas, Šulc, Kolář, Drábek – Rubeš, Koudelka, Čermák – Novák, Hašek, Budínský – Suja, Bahenský, Procházka – Chlapík, Brzobohatý, Škop.
    HC Dukla Jihlava: Rittich (Sáblík) – Mocek, Jícha, Dobrovolný, Čáp, Podlipnik, Urbanec, Kaláb, Stebich – Hubáček, Vysloužil, Haluza – Zeman, Kuřítko, Mikeš – Velecký, Kadlec, Čachotský – Důras.

Rozhodčí: Jílek, Schmejkal – Šperl, Zíka