Pittsburgh – NY Islanders 4:3 (kon.) | Washington – Montreal 2:3 (kon.) | Calgary – Florida 4:3 (3:2 po s.n.)
Vancouver – Columbus 6:2 (kon.) | Anaheim – Tampa 1:0 (po pr.) | Boston – Carolina 3:2 (po pr.)
Winnipeg – Minnesota 2:3 (1:2 po s.n.)
Boston Bruins
3:2 (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)
Carolina Hurricanes
Sobota 23.11.2013, 19:00 • TD Garden, Boston • NHL

To je z mé strany pro dnešní noc vše. Děkuji za pozornost a u dalších zápasů nejlepší hokejové soutěže světa se opět těším na počtenou! (21:49:51)

3. Reilly Smith 1+0

O dnešním vítězi nám rozhodlo prodloužení ve kterém vyhrál Boston Bruins.

61:28
    Bruins právě vstřelili branku!
    A je rozhodnuto domácí tým vítězí zásluhou DAVIDA KREJČÍHO, který poslal kotouč mezi Wardovy betony.
    Asistence: Jarome Iginla, Johnny Boychuk.

61:02
    Boston začal aktivněji a drží se v útočném pásmu.

60:48
    Chára to zkusil od modré, ale před brankou nebyl nikdo na dorážku.

60:19
    Oba celky už na ledě bojují o drahocenné body.

60:01

A je rozhodnuto třetí třetina nám přinesla jeden gól. Dwyer vyrovnal na 2:2 a oba celky půjdou do prodloužení, kde se rozhodne a pokud se nerozhodne ani v prodloužení tak budou následovat nájezdy.

60:00

59:39
    Boychuk drží puk ve vlastním pásmu a už jen zdržuje.

59:01
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:12
    Puk ve středním pásmu. Hra se už jen dohrává a oba celky jsou smířeni s prodloužením.

57:01
    Krug po střetu se Skinnerem odchází do kabiny.

56:46
    Hosté drží pásmo, ale nedaří se jim vystřelit.

56:47
    A do branky místo Raska jde Johnson.

55:56
    Domácí jsou velmi aktivní, ale Cam Ward hostující brankář dnes opravdu čaruje.

Adam Soukup

Branky a nahrávky: 15. Chára (Lucic, Krug), 34. Smith (Soderberg, Bartkowski), 62. Krejčí (Iginla, Boychuk) – 6. Sekera (Skinner, E.Staal), 52. Dwyer

Boston Bruins: Rask (od 57. Johnson) – Hamilton, Chára, Boychuk, Bartkowski, Krug, Miller – Iginla, Krejčí, Lucic – Eriksson, Bergeron, Marchand – Smith, Kelly, Soderberg – Thornton, Campbell, Paille
    Carolina Hurricanes: Ward (Peters) – Sekera, Faulk, Hainsey, Bellemore, Gleason, Murphy – Skinner, Staal E., Tlustý – Dwyer, Staal J., Gerbe – Ruutu, Nash, Lindholm – Dvořák, Malhotra, Bowman

Rozhodčí: Joannette, Leggo – Sericolo, Shewchyk