Litoměřice – Jihlava 1:2 (po pr.) | Šumperk – Most 4:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 3:5 (kon.)
Motor ČB – Olomouc 0:4 (kon.) | Beroun – Havířov 2:3 (0:1 po s.n.) | Kadaň – Benátky n/J 3:4 (kon.)
Třebíč – Ústí n/L 0:3 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
0:3 (0:3, 0:0, 0:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 23.11.2013, 17:301. liga (ČR)

Ani ve třetí třetině branka nepadla, domácí se sice snažili s utkáním něco udělat, ale jistý Dlouhý jim nedovolil ani jeden přesný zásah. (19:40:57)

60:00

59:00
    Do konce utkání zbývá pouze jedna minuta.

58:13
    Zadovka Mikesky zpoza branky našla pouze hole hostujících hráčů.

56:52
    Dlouhý měl problém zkrotit skákající puk, před dotírajícím Nahodilem, odehrála obrana do bezpečí.

55:03
    Martin Baránek ujel po levém křídle, jehjo střela Faltera neohrozila.

54:35
    Domácí v plném počtu, v momentě, kdy Dlouhý zachytil střelu ze středního pásma.

54:13
    Domácím se povedlo vyhodit, za brankou krotí puk Dlouhý.

53:35
    Minuta přesilové hry je za námi, hosté se k žádné střele nedostali.

52:55
    Ústí se usadilo před Falterem.

52:35
    Ondřej Dlapa (TRE) – 2 minuty podražení.

52:20
    Fořt po vhazování přestřeluje hostující svatyni.

52:15
    Tomáš Kaut se protlačil přes bránícího hráče do útočné třetiny, jeho pokus směřoval na branku, kde byl připraqvený Jan Dlouhý.

51:41
    Dlouhý krotí ostrou přihrávku, směřující na Nahodila, holí. Před domácím útočníkem pak puk raděšji zalehává.

51:26
    Dnešní utkání sleduje 1530 diváků.

51:11
    Smetana nahodil puk za Faltera a oba tymý střídají.

50:20
    vyloučený Dietz skáče na led. Hra přerušena v útošném pásmu hostů, když jeden z jejich hráčů zalehl kotouč u hrazení.

49:57
    To stejné se povedlo i Dlapovi.

49:09
    Wasserbauer se dostal ke kotouči a nerozpakoval se jej vyhodit za hostující branku, celá čtveřice domácích střídá.

David Sochor

Branky a nahrávky: 4. Boháč (Smetana), 6. Alinč (Vávra, Vobořil), 19. Havlíček (Černý)

SK Horácká Slavia Třebíč: Falter (Dusík) – Dujsík, Dlapa, Bilčík, Dietz, Rangl, Čejka – Vondráček, Čuřík, Laš – Kaut, Mikeska, Fořt – Křivohlávek, Nahodil, Wasserbauer – Přibyl, Paták, Čech.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Dlouhý (Orct) – Sklenička, Grin, Holomek, Vobořil, Smetana, Černý, Vaněk, Brož, – Tůma, Roubík, Kloz – Rod, Alinč, Vávra – Boháč, Havlíček, Baránek – Pořický, Hanzl.

Rozhodčí: Hejduk – Černý, Reich