Jihlava – Hr. Králové 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 3:2 (2:0 po s.n.) | Sparta – HC Litvínov 8:1 (kon.)
Ústí n/L – HC Plzeň 2:4 (kon.) | Vítkovice – Třinec 4:1 (kon.) | Kladno – K. Vary 3:0 (kon.)
Písek – Č. Budějovice 4:2 (kon.) | Letňany – Chomutov 3:5 (kon.) | Olomouc – Zlín 4:3 (kon.)
Liberec – Slavia 8:2 (kon.) | Kometa Brno – Poruba 2011 0:6 (kon.)

Piráti právě vstřelili branku!
    Ale definitivu dává zápasu trefou do prázdné branky PETR MACHÁČEK. Asistence: David Kaše.

58:58
    Letňany právě vstřelily branku!
    Jiskřičku naděje vykřesal minutu před koncem domácím DOMINIK ČAPEK. Asistence: Vojtěch Kulda.

57:00
    A hosté šanci berou za pačesy. Nedisciplinovanost Letců trestá svou druhou brankou FRANTIŠEK WÁGNER. Asistence: Michal Kašpar.

56:41
    Domácí si zahrávají. Další trest půjde odpykat v nejméně vhodném čase z pohledu Letňan Kroh. Dvě minuty za hrubost.

52:39
    Další přesilová hra hostů. Čapek inkasuje dvě minuty za podražení.

42:45
    Přesilovku si zahrají i domácí. Kozák sekal a dostává roveněž dvě minuty.

40:29
    Domácí Kučera dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

40:01

40:00

34:09
    Letňany jsou zpátky v kontaktu, na 2:3 snižuje OLEKSANDR POLJANYČKA. Asistence: Vojtěch Kulda.

20:01

20:00

19:30
    Což Piráti umí potrestat, dvougólový náskok vrací Severočechům MICHAL KAŠPAR. Asistence: František Wágner.

18:53
    Ale Letci se budou zase bránit. Kučera hákuje a půjde na dvě minuty ven.

18:06
    Letci mají přichystánu odpověď, když skóre snižuje přesným zakončením DOMINIK ČAPEK. Bez asistence.

13:21
    Další přesilovka pro Piráty. Dvě minuty za hákování pro Zelisku.

12:36
    Chomutov jde do dvougólového vedení. Trefuje se TOMÁŠ ADÁMEK. Asistence Michal Kašpar a František Wágner.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 19. Čapek, 35. Poljanyčka (Kulda), 59. Čapek (Kulda) – 10. Wágner, 13. Adámek (Kašpar, Wágner), 20. Kašpar (Wágner), 57. Wágner (Kašpar), 60. Macháček (Kaše)

HC Letci Letňany: Dubský (Provazník) – Hůla, Sekera, Starosta, Zeliska, Kučera, Chvála, Štosek – Pražienka, Honetschläger, Poljanyčka, Klečka, Šťastný, Kroh, Kulda, Tomek, Čapek, Horák, Hroboň, K. Polák.
    Piráti Chomutov: Lukeš (Strejc) – Meliško, Páleník, Hlaváček, Kozák, Novák – T. Polák, A. Macháček, Kašpar, Veselý, Adámek, Dimitrov, P. Macháček, Rohla, Toman, Kaše, Wágner, Strunz

Rozhodčí: Jechoutek – Kostka, Bláha