1:4 (0:2, 0:0, 1:2)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
sk Pátek 10.01.2014, 18:00MOL liga

To je na dnes odo mňa všetko, ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dnešného večera. Dovidenia pri ďalších on-line prenosoch. (20:21:52)

Skončil sa zápas medzi HC Nové Zámky a Miškolcom JJSE, v ktorom domáci prehrali 1:4. Domáci si v záverečnej tretine vybudovali veľký tlak, ale podarilo sa im dať iba jeden gól. V závere domáci odvolali brankára, ale inkasovali ešte dva góly a tak dnes odídu bodovo naprázdno.

60:00

59:50
    Miškolc dal gól!
    Po chybe v domácej obrane, hostia pridávajú aj štvrtý gól, o ktorý sa postaral TYLER METCALFE. Asistencia: Jordan Benett Knox, Juraj Faith.

58:15
    Domáci to skúšajú ďalej bez brankára.

58:08
    Gól do prázdnej brány domácich dáva ADRIÁN TÓTH. Bez asistencie.

57:51
    Domáci v šestici a bez brankára.

57:51
    Oddychový čas domácich.

57:45
    Domáci vyvíjajú ohromný tlak a snažia sa vyrovnať.

57:03
    Láda (MIS) vylúčený za sekanie na dve minúty + osobný trest do konca zápasu za napadnutie hlavy a krku.

56:07
    HC Nové Zámky dali gól!
    Po tlaku pred bránou Gyenesa, sa k puku dostal ERIK WEISMANN a zakončil do odkrytej brány. Asistencia: Martin Frolík, Ľubomr Hurtaj

54:57
    Za hákovanie je vylúčený Popovics

54:30
    Knox sa dostával do šance, ale tesne pred Krajčovičom, tiesnený obrancom padá na ľad.

53:15
    Oba celky sú v plnom počte.

53:00
    Nepodarená strela Pavešica z modrej čiary, končí na plexiskla za bránou Gyenesa.

51:15
    Hegyi (MIS) dostal 2 minútový trest za hrubosť + 10 minút za nešportové správanie a Dubec (NZM) 2 minúty za sekanie. Hrať sa bude 4 na 4.