Kometa Brno – Chomutov 3:4 (kon.) | Vítkovice – Slavia 3:2 (po pr.) | K. Vary – Havířov 3:4 (0:2 po s.n.)
Letňany – Poruba 2011 2:5 (kon.) | Zlín – Kladno 1:5 (kon.) | HC Litvínov – Pardubice 1:4 (kon.)
Písek – Vsetín 4:5 (kon.) | Ústí n/L – Hr. Králové 4:5 (kon.) | Jihlava – HC Plzeň 3:5 (kon.)
Č. Budějovice – Sparta 3:4 (1:2 po s.n.) | Třinec – Liberec 3:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Olomouc 1:2 (0:2 po s.n.)
HC Dukla Jihlava
3:5 (0:2, 1:1, 2:2)
HC Plzeň 1929
Pátek 10.01.2014, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga staršího dorostu

Z Horáckého zimního stadionu se loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (20:01:53)

Jihlava sice ve třetí třetině zdramatizovala zápas, když stáhla vedení Plzně z 1:4 na 3:4, ale závěrečná hra bez gólmana se domácím nepovedla. Hosté krátce nato dali pátý gól a připisují si první výhru v nadstavbové části. Dukla se o to bude moct pokusit již zítra proti pražské Spartě.

60:00

58:44
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Klofáč od modré vystřelil, ale pálil jen do plzeňského Kaňáka, který poslal puk na FILIPA SUCHÉHO. Útočník hostů po levé straně projel až před branku a z úhlu se přes beky soupeře trefuje do opuštěné klece. Asistence: Lukáš Kaňák.

58:24
    Dukla v šesti, David Vacek je na střídačce.

58:24
    Bambula nabral rychlost, po pravé straně se dostal do ptočného pásma, kde poslal přihrávku před branku, ale Vladimír Port neměl před Štekrem příliš prostoru k zakončení.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí části hry.

56:27
    Ve stejném čase jsme svědky vyloučení. Za hosty odchází na trestnou lavici Filip Suchý (PLM) – 2 minuty hrubost a za Duklu míří odpykat dvě minuty Vojtěch Balaštík (JIH), stejný trest. Na vyloučení: 3-4.

56:27
    Téměř vlastní gól Dukly po akci plzeňského Patrika Opavy, který směřoval puk před branku a Balaštík ho málem dokopl za záda překvapeného Vacka.

55:49
    Plzeň nyní úpěnlivě brání střední pásmo a snaží se nepustit domácí před svého gólmana.

55:26
    Oddechový čas pro Duklu.

55:26
    Přihrávka Ivaniče na Kokošku byla příliš dlouhá – zakázané uvolnění.

54:27
    Rostislav Klofáč jako obránce nabral rychlost a málem se prokličkoval až před gólmana hostů. Na poslední chvíli mu jeho průnik překazil Petr Šmíd.

54:02
    Už to tak neplatí, Dukla vybojovala puk a bojuje o něj i za brankou Plzně.

53:41
    Plzeň je nastěhována před Vackem.

53:02
    Dukla právě vstřelila branku!
    Domácí po Bambulově tečované střele rychle vybojovali za brankou Plzně puk, Vala poslal puk na DAVIDA HUBERTA, který zblízka propálil Štekra. Utkání tak dostává sedm minut před koncem zcela nový náboj. Asistence: Lukáš Vala, Jiří Bambula.

52:52
    Bambula dostal puk ve středním pásmu do jízdy a nabruslil si do levého kruhu, kde však byla jeho rána zblokována za branku Štekra.

51:53
    Ofsajd hostů při přechodu do útoku.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 40. Bambula (Balaštík), 43. Bambula, 54. Hubert (Vala, Bambula) – 10. Suchý (Kaňák, Walter), 12. Kučera (Kokoška, Krystl), 31. Švarc (Vracovský, Suchý), 42. Hajšman (Vlček), 59. Suchý (Kaňák)

HC Dukla Jihlava: Vacek (Kořenář) – Pospíchal, Port, Mandát, Dörrer, Klofáč, Kochánek – Ondráček, Balaštík, Bambula – Hoskovec, Vala, Nováček – Kolouch, Dvořák, Dupljaku – Zayml, Peschout, Hubert. Trenér: Štěpán Moravec.
    HC Plzeň 1929: Štekr (Zeman) – Walter, Kaňák, Pokorný, Polívka, Ivanič, Šmíd, Volf, Prokop – Suchý, Beneš, Opava – Stráský, Švarc, Vracovský – Vlček, Vavřička, Hajšman – Krystl, Kokoška, Kučera. Trenér: Ladislav Čihák.

Rozhodčí: Homola – Kotlík, Zídek