Carolina – Toronto 6:1 (kon.) | Buffalo – Florida 1:2 (0:1 po s.n.) | New Jersey – Dallas 1:0 (kon.)
Tampa – Washington 3:4 (kon.) | Nashville – Anaheim 3:4 (kon.) | Calgary – St. Louis 0:5 (kon.)
Arizona – Minnesota 1:4 (kon.) | San Jose – Detroit 4:1 (kon.) | Los Angeles – Boston 4:2 (kon.)
Los Angeles Kings
4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
Boston Bruins
Pátek 10.01.2014, 04:40 • Staples Center, Los Angeles • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (07:17:39)

Zdeno CHÁRA (BOS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 26:12

Ne, nepodařilo se, Boston nedokázal dnes vstřelit soupeři více, než dva góly a protože čtyřikrát inkasoval, odjede z Los Angeles bez bodu. Ve třetí třetině nejprve navýšil náskok Kings v 53. minutě Brown, za hosty pak pouze korigoval svým prvním gólem v NHL Florek, který tak stanovil konečné skóre utkání. Utkání, v němž byli domácí jasně lepší, hlavně hra ve středním pásmu se hokejistům Kings dařila báječně, Boston dnes neměl protizbraň a naprosto zaslouženě prohrál.

60:00

59:23
    Krejčí sice vyhrál vhazování ve středním pásmu, ale puk zamířil do třetiny Bostonu.

59:05
    Oddechový čas pro hosty.

59:05
    A nyní je pískán ofsajd Bruins na útočné modré.

59:00
    Zatím je ale puk ve středním pásmu.

58:52
    Johnson tak trochu nesměle opouští branku, hosté to zkouší v šesti.

58:40
    Jenže domácí drží puk ve třetině Bruins.

57:47
    Bruins právě vstřelili branku!
    To je gól naděje! JUSTIN FLOREK svým prvním gólem v kariéře v NHL, kdy tečuje střelu Boychuka od modré, překonává Quicka, snižuje na 2:4 a hosté se ještě mohou pokusit o nemožné. Asistence: Johnny Boychuk a Gregory Campbell.

57:06
    Bruins v přesilovkovém rozestavení.

56:38
    Ale pouze do okamžiku, než Sláva Vojnov vyhazuje do středního pásma.

56:25
    Tak snad nyní, Bruins v útočném pásmu.

55:55
    První přesilovková formace Bruins se nedokázala ani tentokrát udržet v útočném pásmu.

55:35
    Domácí vyhazují puk ze třetiny.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 11. Carter (Kopitar), 21. Williams (Vojnov, Quick), 22. Martinez (Regehr, Richards), 53. Brown (Stoll, Williams) – 30. Fraser (Söderberg, Hamilton), 58. Florek (Boychuk, Campbell)

Los Angeles Kings: Quick (Scrivens) – Muzzin, Doughty, Vojnov, Mitchell, Regehr, Martinez – King, Kopitar, Carter – Brown, Stoll, Williams – Frattin, M. Richards, Toffoli – Clifford, C. Fraser, Lewis
    Boston Bruins: Rask (22. Jonhson) – Chára, Hamilton, McQuaid, Krug, Bartkowski, Boychuk – Söderberg, Krejčí , Iginla – Marchand, Bergeron, R. Smith – Paille, Spooner, M. Fraser – Florek, Campbell, Miller

Rozhodčí: Meier, Pochmara – Lazarowich, S. Miller

Diváci: 18 118