Chomutov – Jihlava 6:5 (kon.) | Třinec – Vsetín 3:2 (kon.) | HC Plzeň – Mladá Boleslav 3:4 (po pr.)
Vítkovice – Zlín 5:3 (kon.) | HC Litvínov – Č. Budějovice 7:5 (kon.)
HC Plzeň 1929
3:4 (2:1, 1:0, 0:2 - 0:1)
BK Mladá Boleslav
Pátek 10.01.2014, 17:00 • ČEZ Aréna, Plzeň • DHL Extraliga juniorů

Pro dnešek je to z Plzně všechno. Díky za pozornost a u mládežnického hokeje opět někdy na shledanou. (19:12:55)

Je dobojováno a radují se nakonec hosté. Ač se zdálo po druhé třetině, že je rozhodnuto a domácí si svůj náskok pohlídají, tak opak byl pravdou. Mladoboleslavští se trefili dvakrát ve třetí třetině a rozhodující trefu pak přidali v prodloužení.

62:35
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Před třetí třetinou sice Boleslav prohrávala 3:1, ale nakonec jsou to hosté kdo si může zapět vítězný chorál. JAROSLAV SOUČEK se dostal k puku a přesnou ranou rozhodl dnešní utkání. Asistence: Dmitrij Bjakov a Jakub Kotala.

62:15
    Prodloužení už se blíží do své druhé poloviny, zatím bez větších šancí.

61:43
    Dobrý pokus z hole Čadka. Rána zpoza modré však nebyla z nejpřesnějších.

61:05
    Nahozený kotouč raději Pejchar ukryl pod lapačkou.

60:55
    Plzeň nahlédla do útočného pásma, ale nakonec jen na chvíli.

60:27

60:20
    Přesilovka Boleslavi už je ve svém konci.

60:09
    Marek se propracoval až do zakončení, které mu nesedlo.

60:01

Mladá Boleslav ve třetí části dokázala vyrovnat nepříznivý vývoj skóre a uvidíme prodloužení. Boleslav ve třetí části dokázala ubránit i přes dvě minuty dlouhé oslabení ve třech hráčích.

Po krátké pauze začne pětiminutové prodloužení, pokud se nerozhodne, tak budou následovat nájezdy.

60:00

59:32
    Bernad zkusil střelu od modré, jeho projektil tečoval jeden ze spoluhráčů před brankou do ochranné sítě.

58:51
    Kepka se zamotal s pukem v rohu a ten se tak dostal do držení hostů.

58:27
    Za podražení vyloučen Daniel Pejchar.

58:13
    Bude se vylučovat na domácí straně, ale zatím výhoda a Pechek už spěchá ke střídačce.

Jakub Vais

Branky a nahrávky: 5. Tulačka (Michel, Marcel), 12. Michel (Houfek), 25. Kristl (Michel, Marcel) – 1. Kuchta (Šťáva, Bernad), 42. Ďurač (Sonnek), 58. Volf (Sonnek, Šťáva), 63. Souček (Bjakov, Kotala)

HC Plzeň 1929: Karafiát (Kuneš) – Marcel, Kubík, Kohel, Moravčík, Hanus, Holý, Houfek – Pejchar, Kopta, Mašek, Kristl, Rajal, Polata, Michel, Přikryl, Uhlík, Čadek, Tulačka, Kepka.
    BK Mladá Boleslav: Tomšů (25. Pechek) – Souček, Plíšek, Kulhánek, Hes, Bernad, Kurka, Šťáva, Nedbal – Pätoprstý, Bjakov, Ďurač, Marek, Zajíc, Chvátal, Podsedníček, Volf, Kotala, Smrčka, Sonnek, Kuchta.

Rozhodčí: Pražák – Brejcha, Suchánek