Kometa Brno – Sparta 7:6 (kon.) | Zlín – HC Plzeň 1:3 (kon.) | K. Vary – Olomouc 5:2 (kon.)
Hr. Králové – Havířov 1:4 (kon.) | Liberec – Chomutov 2:4 (kon.) | Vítkovice – Jihlava 4:2 (kon.)
Letňany – Vsetín 3:5 (kon.) | HC Litvínov – Písek 3:5 (kon.) | Pardubice – Poruba 2011 7:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Ústí n/L 1:2 (kon.) | Slavia – Kladno 3:8 (kon.) | Třinec – Č. Budějovice 5:1 (kon.)

59:56
    Vyloučen Marcilis na dvě minuty za sekání.

58:55
    Bárdoš z kruhu netrefuje branku.

55:11
    Písek právě vstřelil branku!
    Hosté se vzdalují Litvínovu na rozdíl dvou branek. DOMINIK TOČÍK vystřelil z kruhu a Sklíbovi propadl puk přes lapačku. Asistence: Jan Marcilis, František Bárta

54:44
    Stříbrný bekhendem netrefil prostor mezi třemi tyčemi.

53:27
    Hostující tým si vyžádal oddechový čas.

51:45
    Vhazuje se na středu kluziště, domácí jsou u puku.

50:29
    První polovina závěrečné třetiny byla nudná pro oko diváka. Až na branku Písku se nic vážnějšího nestalo.

49:37
    Točík z kruhu našel jen Sklíbu.

44:18
    Hosté se dostávají do vedení! Radošovu odraženou střelu do branky dorazil DOMINIK TOČÍK! Asistence: Jan Radoš

43:50
    Skala dorážel na Sklíbu, který kotouč pokryl svou lapačku.

40:01

40:00

39:38
    Dvaadvacet sekund před koncem druhé třetiny hosté vyrovnávají stav utkání. Pěknou kombinaci hostujícího týmu o tyčku do branky zakončil DOMINIK TOČÍK! Asistence: Jan Marcilis, Filip Hanus

39:16
    Pískána přihrávka rukou, bude se vhazovat ve středním pásmu.

37:29
    Vyloučen Najman na dvě minuty za držení protihráče.

36:33
    Jícha se při přejezdu do útočného pásma dopustil ofsajdu, bude se vhazovat ve středním pásmu.

35:04
    Probíhá souboj o puk u mantinelu v útočném pásmu domácích.

32:54
    Střelu Točíka si napodruhé Sklíba pohlídal.

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 10. Stříbrný (Reichel, Kučera), 15. Reichel (Stříbrný), 26. Chmelař (Bárdoš, Vostárek) – 16. Bárta (Koutenský), 18. Pokorný (Hanus), 40. Točík (Marcilis, Hanus), 45. Točík (Radoš), 56. Točík (Marcilis, Bárta)

HC Litvínov: Spěšný – Najman, Jonák "C", Vostárek "A", Šíp, Sklenička, Moravec "A", Březák, Bočkaj, Chmelař, Helt, Jícha, Reichel, Kučera, Bárdoš, Stříbrný
    IHC Králové Písek: Fogl – Sentenský, Kadlec, Turek, Červinský, Šergl, Radoš, Hanus, Koutenský, Bárta, Pokorný, Skala, Rod, Bednařík, Duchoň, Heřmánek, Marcilis, Točík, Pixa.

Rozhodčí: Luczkow – Armstark, Kopáč