Žilina – Zvolen 4:3 (1:0 po s.n.) | Skalica – Poprad 5:3 (kon.) | Trenčín – Nitra 2:4 (kon.)
Banská Bystrica – Martin 1:2 (2:3 po s.n.) | Piešťany – Košice 0:1 (kon.)
po s.n. (1:0)
MsHK Žilina
4:3 (0:0, 2:2, 1:1 - 0:0)
HKM Zvolen
sk Pátek 28.02.2014, 17:00Tipos Extraliga (SR)

Skončilo sa nám stretnutie medzi Žilinou a Zvolenom. Kedže sa v riadnom hracom čase nerozhodlo, boli sme svedkami predĺženia a samostatných nájazdov, v ktorých sa presadil len Emil Bagin a získal tak dodatočný druhý bod pre svoje mužstvo spod Dubňa!

Ja Vám ďakujem za pozornosť a teším sa na "stretnutie" pri ďalších prenosoch z našej najvyššej hokejovej súťaže. Pekný víkend. (19:26:19)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím MsHK DOXXbet Žilina.
    Gól strelil BAGIN.

Andrej Podkonický nedal a Žilina tak vyhráva dnešný zápas!

Marek Slovák takisto nedal.1:0.

Kamil Brabenec nie nie úspešný. 1:0.

Emil Bagin posiela krásnym blafákom do bekhendu Žilinu do vedenia! 1:0.

Chovan však proti Peksovi nepochodil. 0:0.

Vtipná situácia, keď Chovanovi zabudli dať do stredového kruhu puk :)

Ako prvý ide za Zvolen Michal Chovan.

Samostatné nájazdy začínajú.

V predĺžení sa nerozhodlo, po krátkej úprave ľadovej plochy budú rozhodovať o osude dnešného stretnutia samostatné nájazdy.

63:20
    Veľká šanca Žiliny! Adrián Lipovský mohol rozhodnúť tento duel po skvelej prihrávke od Romana Tomasa, ale Marek Šimko podržal svoj tím.

62:16
    Predĺženie sa nám hrá v opatrnejšom duchu, nevidíme šance na žiadnej strane.

60:50
    Zvolen sa týmto ziskom bodu zrejme natrvalo udrží na pozícii zaručujúcej play off. Žilinčania však musia ešte tvrdo bojovať o ten druhý bodík, ak sa chcú vyhnúť baráži.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V tretej tretine šli najskôr do vedenia hostia gólom Ľubora Zuzina, ale približne minútu a pol pred koncom vyrovnával za domácich Marcel Šterbák. Budeme tak svedkami predĺženia a možno aj samostatných nájazdov.

Jakub Bartko

Branky a nahrávky: 26. Klouda (Tomas), 26. Slovák (Varga, Chovan), 59. Šterbák (Klouda, Ostrčil), rozh. náj. Bagin – 29. Chovan (Peter Zuzin, Brabenec), 30. Hebar, 43. Zuzin Ľubor (Jurík, Síkela)

MsHK Žilina: Peksa (Koutský) – Bagin, Ďurák, Ostrčil, Šterbák, Martin Chovan, Leško, Rehák, Rojkovič – Varga, Jarolín, Drevenák – Škovira, Klouda, Tomas – Kalla, Valášek, Slovák – Lipovský, Linet, Čavrk
    HKM Zvolen: Šimko (Cibuľa) – Hraško, Juraško, Mucha, Hertl, Pokovič, Safronov, Pichnarčík – Chovan, Brabenec, P. Zuzin – Podkonický, Hebar, Škvaridlo – Síkela, Jurík, Ľ. Zuzin – Puliš, Srnka, Čanky – Ďaloga

Rozhodčí: Konc J. – Gajan, Tornay