Kometa Brno – Sparta 7:6 (kon.) | Zlín – HC Plzeň 1:3 (kon.) | K. Vary – Olomouc 5:2 (kon.)
Hr. Králové – Havířov 1:4 (kon.) | Liberec – Chomutov 2:4 (kon.) | Vítkovice – Jihlava 4:2 (kon.)
Letňany – Vsetín 3:5 (kon.) | HC Litvínov – Písek 3:5 (kon.) | Pardubice – Poruba 2011 7:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Ústí n/L 1:2 (kon.) | Slavia – Kladno 3:8 (kon.) | Třinec – Č. Budějovice 5:1 (kon.)
BK Mladá Boleslav
1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Pátek 28.02.2014, 18:00 • ŠKOENERGO Aréna • Extraliga staršího dorostu

Já se s vámi z mladoboleslavské ŠKOENERGO Arény loučím, děkuji vám za pozornost a příště opět někdy napočtenou. (20:05:10)

Utkání tedy končí velmi těsným výsledkem 1:2 z pohledu domácího celku.
    Mladá Boleslav na svého soupeře našla recept jen jednou, ale Ústí bylo v dnešním zápase lepší, takže zaslouženě vítězí.

60:00

59:53
    Ale Kašek zavezl puk do útočného pásma, tam sice o puk přišel, ale i tak Ústečtí drží svého soupeře v šachu.

59:29
    Pechek je venku z brány!

59:29
    Oddechový čas pro hosty.

58:25
    Amirov mohl rozhodnout, jel sám na Pechka, ale Boleslavští ho v poslední chvíli připravili o puk.

57:44
    Ústí tlačí tvého soka za branku a odtud se Boleslavi nedaří.

56:48
    Hosté zahnali soupeře do jeho vlastního pásma a Boleslav tak musí začínat od píky.

56:24
    Prokop pálil z otočky a střela prošla jen těsně vedle levé tyčky!

55:49
    Makovička od modré pálil, jenže Průšek nedosáhl na puk.

55:02
    Hra je teď hodně nervózní a najdeme v ní spoustu nepřesností. Musím bohužel konstatovat, že to není příliš pohledný hokej.

53:49
    Prokop pálil od modré mimo.

53:05
    Žalud ujel a z pravého kruhu střílel, Zvědělík ale lapil puk do lapačky a hra je přerušena.

51:19
    Prokop měl na holi parádní ránu, ale nikdo z jeho spoluhráčů nestihl před bránou tečovat.

49:55
    Ve změti všech trestů hraje Boleslav přesilovou hru 5 proti 4.

49:27
    Vyloučeni současně: Hosté – Navarra 2 minuty hákování + 2 minuty hrubost, Macek – 10 minut osobní trest za nesportovní chování. Za domácí je vyloučen Němec, který dostává 2 minuty za napadení.