Čeljabinsk – Viťaz 3:2 (kon.) | Magnitogorsk – Dynamo Moskva 1:0 (1:0 po s.n.) | Ufa – Kazaň 1:0 (kon.)
Nižněkamsk – N.Novgorod 3:5 (kon.) | Jaroslavl – Chanty-Mansijsk 6:2 (kon.) | Čerepovec – Jekatěrinburg 2:1 (kon.)
CSKA Moskva – Záhřeb 1:3 (kon.) | Atlant – Omsk 2:0 (kon.) | Petrohrad – Barys 3:2 (kon.)
Riga – Spartak Moskva 3:2 (kon.) | HC Slovan – Doněck 1:2 (kon.) | Lev – Minsk 3:1 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
6:2 (3:0, 3:1, 0:1)
Jugra Chanty-Mansijsk
Pátek 28.02.2014, 16:00 • Arena 2000 • KHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:13:21)

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – celkem:

Lokomotiv Jaroslavl: 40

Jugra Chanty-Mansijsk: 19

3. třetina:

Lokomotiv Jaroslavl: 12

Jugra Chanty-Mansijsk: 4

Je dobojováno, domácí dnešní zápas v pohodě zvládli a v posledních vteřinách ještě mohli navýšit rozdíl ve skóre, Kukin ale hosty zachránil před inkasovaným sedmým gólem. I tak si ale hosté odváží z Jaroslavle nepříjemný debakl v poměru 2:6.

60:00

59:12
    Poslední minuta dnešního utkání, hraje se ve třetině Jugry, ale domácí již netlačí "na pilu" a zápas se tak již pouze dohrává.

58:36
    Ofsajd hostů na útočné modré, vhazovat se bude ve středním pásmu.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny a celého utkání.

57:42

57:12
    Jaroslavl v přesilovkovém rozestavení.

56:54
    Vhazování po levici Kukina, hosté se zatím v pohodě brání.

55:42
    Hostující Denis Sokolov je vyloučen na dvě minuty za držení.

55:25
    Buljanskij vybojoval puk ve vlastní třetině, ale přesto se domácí Konkov nakonec dostal do zakončení, Kukin jeho střelu z pravé strany chytá.

54:28
    Kukin zasahuje po střele domácího Platta z levé strany a přerušuje hru.

53:03
    Zakázané uvolnění hostů, hra se stěhuje do třetiny Jugry.

51:13

51:02
    Sprukts v dobré pozici, ale z pravé strany netrefuje branku!

50:15
    Jaroslavl se drží v útočném pásmu svého soupeře.

49:13
    Komerční přestávka, na trestnou lavici usedá hostující Kirill Kňjazev, domácí si zahrají přesilovou hru.

48:25
    Závar před Kukinem, který ale nakonec dokázal udržet puk před brankovou čárou.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 3. S.Plotnikov (Kronwall), 7. Averin (Apalkov, S. Plotnikov), 13. Galimov (Petrov), 31. Apalkov (Holos, S. Plotnikov), 35. S. Plotnikov (Jakovlev, Konkov), 36. Galimov (Kapustin) – 28. Kručinin (Smoleňák, Žukov), 41. Šefer (Dixon, Sokolov)

Lokomotiv Jaroslavl: Sanford (Kolesnik) – Višněvskij, Ljubuškin, Holos, Kronwall, Vasiljev, Jakovlev, Gorochov – Redhlis, Platt, Sprukts – S. Plotnikov, Averin, Apalkov – Konkov, Galimov, Kartajev – Petrov, Musatov, Kapustin
    Jugra Chanty-Mansijsk: Kuzněcov (35. Kukin) – Melart, Putilov, Šefer, Sokolov, Ďjakov, Šviděnko, Chvostov – Dixon, Buljanskij, Savinainen – Žukov, Smoleňák, Kručinin – Nikolajev, Gusev, Točickij – Lesňuchin, M. Plotnikov, Jacenko, Knjazev

Rozhodčí: Vasiljev, Gašilov – Aljošin, Sazonov