New Jersey – Columbus 5:2 (kon.) | NY Islanders – Toronto 5:4 (po pr.) | Philadelphia – San Jose 3:7 (kon.)
Pittsburgh – Montreal 5:6 (0:1 po s.n.) | NY Rangers – Chicago 2:1 (kon.) | Florida – Washington 4:5 (kon.)
Ottawa – Detroit 1:6 (kon.) | Nashville – Tampa 3:2 (kon.) | Winnipeg – Arizona 3:2 (2:1 po s.n.)
Dallas – Carolina 4:1 (kon.) | Edmonton – Minnesota 0:3 (kon.) | Calgary – Los Angeles 0:2 (kon.)
Nashville Predators
3:2 (0:2, 2:0, 1:0)
Tampa Bay Lightning
Pátek 28.02.2014, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Pro dnešek je to ode mne vše. Přeji hezký víkend. (04:49:36)

NSH 29 – TBL 16.

Ve třetí třetině domácí pokračovali ve výkonu ze druhé třetiny, byli lepší než hosté a díky další využité přesilovce nakonec dotáhli zápas do vítězného konce. Přesilovky dnes hrály hlavní roli, neboť v nich padly 4 góly. Lépe se dařily Nashvillu, který využil 3 ze 4, které hrál. Právě přesilovky ve druhé třetině dostaly hráče Predators do tempa, do té doby herně za Tampou zaostávali. Od vyrovnání byli výrazně lepší a zaslouženě zvítězili. Hráči Tampy vystřelili během druhé a třetí třetiny dohromady pouze 7x a s tím na body pomýšlet nemohli.

60:00

59:46
    Domácí dostali puk do středního pásma!

59:34
    Hostující trenéři si berou oddechový čas.

59:34
    Weber jako správný kapitán lehl Johnsonovi do střely.

59:15
    Ale hosté mají i nadále problém usadit se před Huttonem.

58:45
    Bishop je na střídačce, Tampa v šesti!

58:35
    Predators aktivní hrou nedovolují Tampě dostat se do tlaku, naopak to jsou oni, kdo určují ráz posledních minut. Naposledy Hornqvist z pravého křídla střílel na bližší tyč a Bishop musel máchnout lapačkou.

57:44
    Del Zotto pálil skutečně tvrdě, Bishopa možná zabolely holeně i přes betony.

56:47
    Tampa má problém prosadit se, Nashville zahušťuje prostor a vyráží do brejků.

55:44
    Fisher dnes nemá seřízenou mušku, nedokáže trefit branku.

55:01
    Kučerov tvrdou ranou pořádně zatřásl tyčí za Huttonem!

53:56
    Nashville právě vstřelil branku!
    Predators nakonec přesilovku využívají! Chyběly 3 sekundy do konce trestu, když PATRIC HORNQVIST prokázal sílu na brankovišti a mezi betony Bishopa procpal svoji dorážku Weberovy rány od modré! Domácí v přesilovkách otočili zápas a vedou 3:2! Asistence: Mike Fisher, Shea Weber.

Libor Štěpán

Branky a nahrávky: 33. Cullen (Ellis, Smith), 34. Josi (Weber), 54. Hornqvist (Fisher, Weber) – 6. St.Louis (Palát), 10. St.Louis (Kučerov, Purcell)

Nashville Predators: Hutton (Dubnyk) – Weber, Josi, Jones, Ekholm, Ellis, Del Zotto – Hornqvist, Fisher, Nyström – Smith, Legwand, Bourque – Moser, Wilson, Stalberg – Sissons, Gaustad, Clune.
    Tampa Bay Lightning: Bishop (Gudlevskis) – Salo, Hedman, Gudas, Carle, Brewer, Barberio – St.Louis, Johnson, Palát – Purcell, Pyatt, Killorn – Kučerov, Namestnikov, Brown – Crombeen, Thompson, Malone.

Rozhodčí: Joannette, Kimmerly – Driscoll, Heyer

Diváci: 17 113