Ufa – N.Novgorod 4:2 (kon.) | Magnitogorsk – Vladivostok 4:3 (po pr.) | Kazaň – Novosibirsk 0:1 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
4:3 (2:0, 0:2, 1:1 - 1:0)
Admiral Vladivostok
Pátek 14.03.2014, 14:00 • Metallurg Ice Arena • Play-off KHL

Máme za sebou velmi pohledné a vyrovnané utkání, ve kterém nakonec gólem ve čtvrté minutě nastavení rozhodl kapitán Sergej Mozjakin a poslal tak svůj tým do čtvrtfinále play-off.

STATISTIKY UTKÁNÍ
    Střely na branku: 34:40
    Vyloučení: 6:6
    Vyhrané buly: 37:26

Odemě je to pro dnešek vše, přeji krásný zbytek pátečního dne a u onlajnů zase někdy napočtenou. (16:44:42)

63:15
    Metallurg právě vstřelil branku!
    SERGEJ MOZJAKIN se prokličkoval mezi kruhy a střelou zápěstím trefil pravý horní roh branky Ivannikova a posílá tak svůj tým do čtvrtfinále – 4:3. Asistence: Danis Zaripov.

63:03
    Zakázané uvolnění domácích.

62:26
    Oskar Osala to zkoušel střelou z otočky, ale nedokázal trefit branku Ivannikova.

61:55
    Domácí se pokouší o další útočný výpad.

61:12
    Platonov dobře vybojoval puk, předložil ho Brentovi, který však netrefil branku hostů.

60:22
    Mozjakin zkoušel zakončovat rybičkou, ale puk nakonec netrefil.

60:10
    Kovář znovu vyhrál buly a u puku jsou domácí hokejisté.

60:01

Šedesát minut nerozhodlo o vítězi dnešního utkání a tak bude následovat dvacetiminutové prodloužení.

STATISTIKY TŘETÍ TŘETINY
    Střely na branku: 10:19
    Vyloučení: 4:1
    Vyhrané buly: 12:9

60:00

59:52
    Bortnikov to zkoušel backhandem, ale nepřekonal Košečkina.

59:36
    Hosté se ještě snaží zaútočit, ale vypadá to, že uvidíme další prodloužení v této sérii.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:28
    Gračjov se ocitl mezi kruhy, vypálil na Košečkina, ale domácí gólman byl pozorný.

57:33
    Domácí se snaží odpovědět na branku hostů, ale zatím bez nějaké vážnější šance.

56:47
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Hostům se hra power-play vyplatila! JUSTIN HODGMAN vypálil z levého kruhu a propasíroval puk až za Košečkinova záda – 3:3. Asistence: Logan Pyett.

56:40
    Zubov byl na pravé straně úplně volný, ale Košečkin se vyznamenal!

Jaroslav Přib

Branky a nahrávky: 6. Zaripov (Mozjakin), 15. Kovář (Mozjakin, Zaripov), 46. Kovář (Mozjakin), 64. Mozjakin (Zaripov) – 22. Bortnikov (Zubov), 39. Ugarov (Gračjov), 57. Hodgman (Pyett)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Pečurskij) – Antipin, Birjukov, Těreščenko, Chabarov, Lee, Ibragimov, Metljuk, Maleňkich – Mozjakin (C), Zaripov, Kovář – Pare, Šenfeld, Kazionov – Platonov, Kosov, Juňkov – Brent, Osala, Timkin
    Trenér: Mike Keenan (KAN)

Admiral Vladivostok: Ivannikov (Stelmach) – Zemčjonok, Naumenkov, Pyett, Těrnavskij, Vorobjov, Antropov, Kostromitin – Sokolov, Nikitěnko (C), Ugarov – Hodgman, Zubov, Bortnikov – Bergfors, Gynge, Schütz – Drugov, Barbašev, Bokarov – Gračjov
    Trenér: Sergej Světlov (RUS)

Rozhodčí: Bulanov, Zacharov – Gordenko, Tomilov