ASC Corona Brašov Wolves
5:6 (1:3, 2:1, 2:2)
HC MIKRON Nové Zámky
sk Pátek 14.03.2014, 18:30MOL play-off

Skončilo sa nám štvrté finálové stretnutie, medzi Brašovom a Novými Zámkami. Hostia zo Slovenska v ňom dokázali triumfovať po prestrelke 5:6. Hattrickom sa blysol Peter Polčík a Zámky si tak nesú domov finálový mečbal, keďže sa ujali vedenia v sérii 1:3.
    Ja Vám ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok dňa. (20:47:16)

60:00

59:45
    Brašov Wolves dal gól!
    Tak predsa len sme sa dočkali zníženia, Puk sa ihneď po buly odrážal pred Chovanom až sa dostal ku RÓBERTOVI PÉTEROVI a ten pohotovo znížil. Bez asistencie.

59:40
    Tak predsa len Polc išiel na striedačke. Čaládi to vyskúšal strelou cez všetky čiary, no minul doslova iba o centimetre.

59:10
    Čaládi vystrelil z pravej strany a Polc puk vyráža. Brašov začína jeden z posledných útokov.

58:55
    Polc zostáva stále vo svojej bráne.

58:41
    Hietamäki vystrelil od modrej čiary, Chovan chytá aj následnú dorážku a hru prerušuje.

58:05
    Prebiehajú nám posledné 2 minúty druhej tretiny.

57:55
    Domáci sa teraz nevedia dostať do tretiny súpera, aby mohli prípadne odvolať svojho brankára.

47:44
    Kowalczyk vystrelil od modrej čiary, no bol skôr v tretine ako samotný puk a tak sa píska postavenie mimo hry.

57:01
    Čaládi nahodil puk do súperovej tretiny a Zámky hrajú teraz presne to, čo im stačí.

56:32
    Brašov to ešte skúša smerom dopredu, no jeho hráčom už nezostáva veľa času.

55:47
    HC Nové Zámky dali gól!
    Hattrick je zavŕšený!
    O svoj tretí gól sa postaral PETER POLČÍK, keď dorazil strelu Kowalczyka a zvyšuje tak na 4:6. Asistencia: Pavel Kowalczyk.

55:15
    polčík drží puk v rohu súperovej tretina a zbiera tak dôležité sekundy.

54:52
    Čaládi nahodil puk pred Polca, no tam nebol nik z jeho spoluhráčov.

54:00
    Šiška čaká s pukom za vlastnou bránou, čo sa nepáči domácim divákom a dávajú to patrične najavo.

53:18
    Tak toto je veľmi nepríjemná situácia pre hostí! Po zvyšok stretnutia im bude chýbať Hurtaj, keďže dostal osobný 10 minútový trest za nešportové správanie.

53:14
    Saluga vystrelil z ľavej strany a Chovan chytá!

52:52
    Ďalší útok Brašova je zastavený hvizdom čiarového rozhodcu pre postavenie mimo hry.

51:17
    Domáci využívajú presilovú hru. YEVGENIJ PYSARENKO sa oprel do puku do modrej čiary a ten prepadol Chovanovi až za bránkovú čiaru. Asistencia: Levente Zsók, Roberto Gliga.

Tomáš Fiala

Branky a nahrávky: 14. Molnár (Pysarenko), 34. Zsók (Nagy), 37. Dornič, 52. Pysarenko (Zsók, Gliga), 60. Péter – 1. Polčík (Kowalczyk, Podstavek), 2. M. (Uhnák), 11. Šiška (Čaládi, Uhnák), 27. Kowalczyk, 50. Polčík (Podstavek), 56. Polčík (Kowalczyk)

ASC Corona Brašov Wolves: Polc (Fülöp) – Wehrs, Nagy, Molnár, Dornic, Saluga – Mastaleriu, Hietamaki, Péter (A), Gliga, Zsók (A) – János, Pysarenko (C), Antal, Imecs, Petres – Dumitru, Márton, Butochnov, Oprea, Bálint.
    HC MIKRON Nové Zámky: Chovan (Krajčovič) – Kowalczyk, Hrudík, Podstavek, Štefanka O., Polčík – Baron, Kameš, Hurtaj, Dubec (A), Frolík – Sucharda, Šiška, Štefanka M.(C), Uhnák, Čaládi (A) – Korýtko, Král, Ružička.

Rozhodčí: Lascar, Halassy – Butucel, Soos.