Lokeren – Club Brugge 1:3 (kon.) | Lierse – Waasland-Beveren 4:2 (kon.) | Oostende – Gent 1:1 (kon.)
Cercle Brugge – Kortrijk 0:4 (kon.) | Charleroi – Mechelen 3:0 (kon.)
Cercle Brugge KSV
0:4 (0:2)
KV Kortrijk
Sobota 26.04.2014, 20:00 • Jan Breydel stadion, Bruggy • Belgická Jupiler Pro League

Je za námi utkání, ve kterém byl jednoznačně lepší hostující celek z Kortrijku. Ten se dostal do vedení již ve 3. minutě zásluhou Chevaliera, který přidal svou druhou trefu o sedm minut později. Po změně stran se hráči Kortrijku trefili ještě dvakrát, zásluhu na těchto brankách měli Matton a De Smet. Favorit utkání si tak z Brugg odváží očekávané tři body za výhru 4:0. (21:55:52)

90+2
    Domácí vybojovali ještě jeden rohový kop, ale ani po jeho rozehrání se skóre nemění.

90
    Žlutou kartu si z dnešního utkání odnese ještě Michael Heylen.

90
    Hlavní arbitr nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

88
    Cercle chce v závěru utkání zaznamenat alespoň čestný zásah, zatím se to však domácímu celku nedaří.

86
    Po uskutečněném střídání hostů se ke střele dostal domácí Kabananga, ale netrefil míč ideálně, čímž hostujícímu brankáři značně usnadnil úlohu.

85
    Hosté podruhé střídají, Stijna De Smeta nahradí Robert Klaasen.

85
    Pomalu se blíží konec zápasu, fotbalisté hostujícího Kortrijku už pouze kontrolují svůj náskok, který si vytvořili během utkání.

84
    Dva fauly v krátkém časovém sledu zastavili rozvíjející se útok hostujícího celku.

82
    Druhým hráčem, který je v zápase napomenut žlutou kartou, je domácí Ayron Verkindere.

82
    Domácí hráči se dokázali dostat do zakončení, tomu ale scházela potřebná přesnost.

79
    Hosté poprvé v zápase střídají, z trávníku odchází Ivan Santiny, na jeho místo putuje Elimane Coulibaly.

79
    Po něm se ale nic zásadního nestalo, hostující obrana s přispěním záložní řady splnila defenzivní úkoly na jedničku.

78
    Domácí fotbalisté se na pár minut usadili na útočné polovině a vybojovali další rohový kop.

76
    Možnost rohového kopu měli na druhé straně hřiště také domácí, ani těm se však útočná akce nevydařila tak, jak by si představovali.

75
    Hosté během chvíle vybojovali hned dva rohové kopy, ani po jednom se však hráčům Kortrijku nepodařilo zakončit.

73
    Domácí trenér využívá posledního možného střídání, ze hřiště stahuje Frederika Boie, na jeho místo přichází Alessio Staelens, který by měl trochu oživit hru domácího celku.

71
    Hosté se znovu dostali do zakončení, tentokrát však střela zpoza šestnáctky mířila mimo tři tyče, a brankář Coppnes tak nemusel vůbec zasahovat.