Lokeren – Club Brugge 1:3 (kon.) | Lierse – Waasland-Beveren 4:2 (kon.) | Oostende – Gent 1:1 (kon.)
Cercle Brugge – Kortrijk 0:4 (kon.) | Charleroi – Mechelen 3:0 (kon.)
Sporting Charleroi
3:0 (1:0)
YR KV Mechelen
Sobota 26.04.2014, 20:00 • Stade du Pays de Charleroi, Charleroi • Belgická Jupiler Pro League

To je ode mne pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek večera. (22:06:42)

Tak domácí to přeci jen dokázali. Po té co v první půli dali jedinou branku v nastaveném čase, tak 5 minut před koncem se prosadili podruhé, když Fauré proměnil naříznou penaltu. V nastaveném čase se ještě prosadil střídající Kudemor. Hosté se ve druhém poločase na žádný odpor nezmohli. Tím jejich pouť k Evropským pohárům končí. Domácí budou muset v přímém souboji uhrát bod s Kortrijkem. Pokud to dokáží, další fáze bojů o Evropské poháry je nemine.

90+3
    Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
    Tak ještě jedna branka! ABRAHAM KUDEMOR se dostal ještě k poslední střele a nedal Biebauwovi šanci potřetí.

90
    Poslední střídání domácích Damiena Marcqa střídá na poslední minuty Senegalec Abraham Kumedor.

88
    Jordi Vanlerberghe si příliš dlouho nezahrál. Před 4 minutami přišel na hřiště a již se jde sprchovat. Za faul na Damiena Marcqa viděl ihned červenou kartu.

88
    O osudu utkání se zdá býti rozhodnuto. Hosté již zřejmě dvou brankový náskok Charleroi nestáhnou. Domácí tak mohou živit naději na další boje o Evropské poháry.

85
    Míč si na značku pokutového kopu postavil CÉDRIC FAURÉ. Míč poslal do pravého rohu. Biebauw neměl nejmenší nárok.

84
    Seth De Witte opouští hřiště, jeho místo zaujímá Jordi Vanlerberghe.

84
    Byla nařízena penalta na Mechelen.

84
    Steven De Petter opouští hřiště, jeho místo zaujímá Mats Rits.

82
    Enes Sağlık je druhým střídajícím hráčem, který naskočil do hry. Místo mu přepustil Steeven Willems.

82
    Na žluté karty srovnáno. Nyní ji vyfasoval Clément Tainmont.

81
    Tak ani šestý roh domácím štěstí nepřinesl, ale je to pro jejich barvy škoda, protože by to mohl být uklidňující gól.

79
    Srbský obránce Ivan Obradović přepouští místo Boubacaru Dialibovi.

77
    Hosté hrají na samé hranici ofsajdu. A nyní se jim to velmi vymstilo, protože je jeden z asistentů načapal v postavení mimo hru.