Southampton – Everton 2:0 (kon.) | Fulham – Hull City 2:2 (kon.) | Stoke – Tottenham 0:1 (kon.)
Swansea – Aston Villa 4:1 (kon.) | West Brom – West Ham 1:0 (kon.) | Manchester Utd. – Norwich 4:0 (kon.)
Fulham FC
2:2 (0:0)
Hull City AFC
Sobota 26.04.2014, 16:00 • Craven Cottage, London • Anglická Premier League

To je z mé strany již vše. Děkuji za pozornost a u dalších fotbalových onlajnů se někdy v budoucnu těším na počtenou! (18:02:26)

Po závěrečném hvizdu propukla velká radost hráčů Hullu, pro které je, vzhledem k průběhu zápasu, bod zlatý. Naopak fotbalisté Fulhamu jsou hodně smutní, remízou 2:2 si totiž pod sebou ještě více nařízli pomyslnou větev. Vždyť Fulham vedl ještě čtvrt hodiny před koncem 2:0, ovšem tento náskok svěřenci Felixe Magatha neudrželi. Domácí poslal do vedení v 55. minutě krásnou střelou do šibenice Dejagah, a když o chvíli později zvýšil hlavou na 2:0 Amorebieta, zdálo se, že by Cottagers mohli důležité tři body získat. V 75. minutě však z níčeho nic snížil Jelavić a tři minuty před vypršením devadesáté minuty srovnal Long.

90+4
    Hosté rozehráli nakrátko a v klidu podrželi míč u rohového praporku...

Brankář Hullu Steve Harper zasahoval jednou.

Domácí brankář David Stockdale dnes zasahoval třikrát.

90+4
    Ještě se bude kopat proti bráně Fulhamu po faulu Diarry.

90+3
    Domácí ještě zkouší vrhnout všechny síly dopředu. Nyní je však jejich snaha přerušena, na trávníku leží Long.

90+2
    Heitingův nákop prodlužoval do vápna Richardson, míč končí u Harpera.

90+1
    Hosté drží míč na polovině soupeře, bod jim vzhledem k průběhu zápasu bohatě stačí.

90+1
    Ještě čtyři minuty.

90
    Blíží se konec řádné hrací doby, uvidíme, kolik rozhodčí Mason nastaví.

88
    Felix Magath vypadá, že nemůže pochopit, co se to s jeho týmem stalo.

87
    Hull City právě vstřelil branku!
    To je neskutečné! Hull maže dvougólové manko a Craven Cottage utichl! Centr Aluka přelétl všechny tři domácí zadáky v šestnáctce a dolétl až na zadní tyč, kde ho zatloukl do sítě SHANE LONG. Tohle může Fulham poslat do Championshipu!

86
    Z pravé strany šestnáctky pálil po zemi Elmohamady a Stockdale míč konečky prstů vytěsnil do tyče. To je vzrušující závěr utkání!

86
    Boydův centr z levé strany domácí odvrátili.

84
    Domácí se snaží držet balón daleko od své brány.

82
    Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází David Meyler, přichází Yannick Sagbo.

82
    Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází Liam Rosenior, přichází George Boyd.

Martin Augustin

Branky: 55. Dejagah (Rodallega), 58. Amorebieta (Richardson) – 75. Jelavić, 87. Long (Aluko)

Karty:   65. Diarra (FHM) – 16. Elmohamady (HLL), 21. Jelavić (HLL), 44. Livermore (HLL)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 7:1.
    Fulham FC: Stockdale – Heitinga, Hangeland (C), Amorebieta – Riether, Parker, Sidwell (53. Bent), Diarra, Riise (46. Dejagah) – Holtby (46. Richardson), Rodallega.
    Náhradníci: Stekelenburg – Kasami, Richardson, Dejagah, Woodrow, Bent, Roberts.

Hull City AFC: Harper – Chester, Bruce (67. Aluko), Davies (C) – Rosenior (82. Boyd), Livermore, Huddlestone, Meyler (82. Sagbo), Elmohamady – Long, Jelavić.
    Náhradníci: Jakupović – Koren, Boyd, Quinn, Fryatt, Sagbo, Aluko.

Rozhodčí: Mason – England, Halliday