Bologna – Fiorentina 0:3 (kon.) | Inter – Neapol 0:0 (kon.)
Bologna FC
0:3 (0:2)
ACF Fiorentina
Sobota 26.04.2014, 18:00 • Stadio Renato Dall'Ara, Bologna (kapacita: 38 279) • Italská Serie A

Sudí Massa už nechtěl dále trápit domácí tým, a tak nenastavoval ani minutu. Dnešní utkání tak jednoznačně ovládla Fiorentina, která zvítězila na hřišti Bologni 3:0. O dvě branky se postaral Cuadrado, jednu obstaral Iličić. Kromě úvodu zápasu byla Fiorentina lepším týmem, měla více ze hry, což také potvrdilo konečné skóre. Bologna se tak dále musí strachovat o holé přežití v nejvyšší soutěži. Fiorentina si upevnila čtvrtou pozici. To je z Bologni vše, děkuji za pozornost a hezký zbytek dne. (19:54:38)

89
    Zápas se už pouze dohrává. Fiorentina kombinuje na své polovině, Bologna jí nikterak neatakuje.

87
    Fiorentina právě vstřelila branku!
    O osudu dnešního zápasu definitivně rozhodl JUAN CUADRADO. Ten předvedl pohlednou individuální akci, při které oklamal dvojici obránců a následnou dělovkou z úrovně pokutového území málem protrhl síť! Curci marně plachtil vzduchem.

86
    Bologna začíná hrát vabank. To je voda na mlýn pro rychlé protiútoky hostů.

84
    Domácím se čas na zdramatizování zápasu rychle krátí. Navíc si proti koncentrované obraně Fiorentiny nemohou vypracovat větší příležitost.

82
    Cuadrado si to už štrádoval do rychlého brejku, ale o nadějnou šanci ho připravil včasným skluzem Antonsson.

80
    Obránce Bologni Nataliho začínají zužovat křeče. Nicméně Bologna už vyčerpala všechny tři střídání.

78
    Hosté se zatáhli a začali se soustředit na bezchybnou obranu.

76
    Poslední střídání na straně hostů. Odpočinout si jde střelec druhé branky Iličić. Na posledních 15 minut přijde Wolski.

74
    Tentokrát byl v akci domácí Christodoulopoulos, jehož přízemní střelu ukryl ve svém náručí brankář Neto.

73
    Rychlý protiútok do otevřené obrany vedl přes polovinu hřiště Cristaldo, který to také vzal v závěru na sebe. Jeho střelu zblokoval obětavým zákrokem Rodríguez.

72
    Garics tak dlouho otálel s centrem, až u míč utekl do autu.

71
    Koné sestřelil k zemi rozběhnutého Rydera a vidí po právu žlutou kartu. Ta znamená pro útočníka Bologni stopku v příštím kole.

69
    Domácí se snaží ze všech sil. V posledních minutách svoji hru zjednodušili a jakmile se dostanou k blízkosti hostující svatyně, ihned posílají centry do pokutového území.

67
    Střídání na straně hostů. Pro dnešek má už odpracováno viditelně unavený Joaquín. Na jeho místo přichází Ryder.

66
    Cuadrado ve velmi těsném ofsajdu!

64
    Bologna odmítla zdramatizování. Po chytré Koného přihrávce se na malém vápně ocitli hned tři domácí fotbalisté. Nicméně velká skrumáž před brankou Fiorentiny končí pouze rohovým kopem pro domácí.

63
    Domácí začínají riskovat a útočí ve větším počtu. Na druhou stranu jim ani nic jiného nezbývá.