Lokeren – Club Brugge 1:3 (kon.) | Lierse – Waasland-Beveren 4:2 (kon.) | Oostende – Gent 1:1 (kon.)
Cercle Brugge – Kortrijk 0:4 (kon.) | Charleroi – Mechelen 3:0 (kon.)
Lierse SK
4:2 (1:2)
Waasland-Beveren
Sobota 26.04.2014, 20:00 • Herman Vanderpoortenstadion • Belgická Jupiler Pro League

To je ode mě z tohoto zápasu vše, loučím se s vámi a zase u nějakého dalšího online přenosu na shledanou. (21:58:02)

Gólově bohatý zápas je u konce! Lierse prohrávalo už v 6. minutě 0:2, přesto se však nakonec raduje, když dokázalo otočit skóre na konečných 4:2! Největší zásluhu na domácí výhře má bezpochyby senegalský útočník Mbaye Diagne, který v utkání zaznamenal hattrick. Nutno dodat, že domácím v obratu velice pomohla červená karta hostujícího Sibuma, který se v 50. minutě předčasně odporoučel do sprch a oslabil svůj tým.

90+2
    Střídání v týmu Lierse SK: ze hřiště odchází Diagne, přichází Brik.

90
    Lierse právě vstřelilo branku!
    Domácí ještě v samém závěru přidávají čtvrtou branku! Mezi tři tyče neomylně zamířil sřídající brazilec WAMBERTO a o vítězi utkání je tak definitivně rozhodnuto.

89
    Střídání v týmu Lierse SK: ze hřiště odchází Jääger, přichází Vets.

88
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Čale, přichází Demjan.

84
    Lierse nakonec dokázalo využít početní převahy a zdá se, že zápas, ve kterém prohrávalo v 6. minutě 0:2 nakonec dotáhne do vítězného konce.

82
    Domácí završují svůj obrat a tři minuty po vyrovnávacím gólu jdou do vedení! A co víc – MBAYE DIAGNE je střelcem třetí branky a v dnešním zápase tak zaznamenává hattrick! Skvělé vystoupení senegalského fotbalisty!

80
    Diagne to přehnal s oslavami gólu a od rozhodčího si vysloužil žlutou kartu.

79
    Tentokrát už domácí udeřili! Po rohovém kopu se prosazuje MBAYE DIAGNE a svým druhým gólem v zápase vyrovnává stav utkání na 2:2.

78
    Po další útočné akci si Lierse vybojovalo rohový kop.

77
    Útočnou akci domácích teď zastavil zdvižený praporek lajnového rozhodčího.

75
    Střídání v týmu Lierse SK: ze hřiště odchází Wils, přichází Wamberto.

74
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Emond, přichází Maman.

73
    Lierse se opět nepodařila útočná akce a odkopávat bude Steppe. Domácím se čas pomalu, ale jistě krátí.