Ajaccio – Monaco 1:4 (kon.) | Évian TG – Saint-Étienne 1:2 (kon.) | Guingamp – Valenciennes 1:0 (kon.)
Montpellier – Toulouse 2:1 (kon.) | Nice – Remeš 1:0 (kon.) | Rennes – Lorient 1:1 (kon.)
Évian Thonon Gaillard
1:2 (0:2)
AS Saint-Étienne
Sobota 26.04.2014, 20:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Je tu konec dnešního vyhecovaného utkání, ve kterém jsme mysleli, že je po po prvním poločase o vítězi rozhodnuto. Jenže domácí to nevzdali a po snížení Daniela Wasse to vypadalo, že by Evian mohl dokonce vyrovnat. To se ovšem nakonec nepovedlo a šťastnější z tohoto utkání odcházejí hráči Saint-Étienne. Toto je ode mne pro dnešek všechno a budu se těšit u příštího online přenosu na počtenou! (21:55:04)

90+3
    Stejně tak vidí žlutou kartu Cambon, pro kterého je to druhá žlutá karta o odchází společně se Sabalym do sprch.

90+3
    Sabaly doslova sestřelil brutálním zákrokem Erdinga a vidí po právu červenou kartu!

90+2
    Daniel Wass se již po několikáté dostal v pokutovém zemí k hlavičce, která ovšem tentokrát nebyla nijak nebezpečná.

90
    Byly nastaveny tři minuty nad rámec hrací doby, ve kterých budou mít domácí hráči možnost na vyrovnání.

89
    Cédric Barbosa vidí žlutou kartu, když zastavil unikajícího Gradela.

87
    Domácí borci drží balon na polovině hřiště a čekají na chybu soupeřovy obrany.

86
    Thonon Gaillard mají posledních přibližně pět minut, ve kterých by měli zabojovat alespoň o srovnání.

85
    Poslední střídání na hostující straně. Ze hřiště odchází Hamouma a nahrazuje ho čerstvý Tabanou.

84
    Erding se dostal až do zakončení, ale pomezní rozhodčí odmával a poté byl odpískán ofsajd, ve kterém hostující útočník stál.

83
    St. Etienne drží balon na svých kopačkách, což jim momentálně vyhovuje.

81
    Poslední střídání na straně Evianu. Dnes již dohrál Ruben a místo něj se pustí do hry De Melo.

80
    Daniel Wass se doslova pověsil do vzduchu, ale svou hlavičku umístil jen na vrchní síť Ruffierovy brány.

79
    Hostující útočníci výborně napadají a nenechávají domácí obránce v klidu rozehrát.

77
    Borcům v růžových dresech se pomalu ale jistě krátí čas. Za chvíli se přehoupneme do poslední desetiminutovky zápasu.