Ajaccio – Monaco 1:4 (kon.) | Évian TG – Saint-Étienne 1:2 (kon.) | Guingamp – Valenciennes 1:0 (kon.)
Montpellier – Toulouse 2:1 (kon.) | Nice – Remeš 1:0 (kon.) | Rennes – Lorient 1:1 (kon.)
Montpellier HSC
2:1 (0:1)
Toulouse FC
Sobota 26.04.2014, 20:00 • Stade de la Mosson (Montpellier) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Ode mne je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a těším se někdy příště na počtenou. (21:51:41)

Utkání je u konce a domácí tribuny se radují. Díky velkému obratu z posledních patnácti minut zápasu se domácí dočkali tříbodového vítězství, které jim zajistilo jistotu udržení nejvyšší francouzské soutěže. Hosté sice již od páté minuty v zápase vedli, nakonec se ale raduje domácí Montpellier HSC.

90+3
    Nejspíš poslední ránu vyslal hostující Aguilar, z dvaceti metrů však svoji pumelenici neumístil přesně. To byla dobrá šance v závěrečných vteřinách zápasu!

90+2
    Tiéné odkopává další míč daleko od své brány, hosté už to budou mít velmi obtížné.

90+1
    Nebezpečná střela hostujícího Treja nakonec mířila těsně nad. Domácí si mohou na chvíli oddechnout.

90
    Sudí v dnešním zápase nastaví ještě 3 minuty. Zatím se hraje podle not domácího celku.

88
    Pokud by domácí celek své vedení udržel, na sto procent by si zajistil záchranu a udržení Ligue 1 i pro příští sezónu! Ještě ale několik minut domácím zbývá.

87
    Toulouse se snaží najít nový dech k dorovnání výsledku, zatím to však hostujícím hráčům není nic platné.

86
    Domácí drží míč na svých kopačkách.

85
    Karty se najednou zcela obrátili, teď jsou to hosté, kdo se musí pokusit s výsledkem ještě něco udělat. Budou to mít ale velmi obtížné. Času už moc nezbývá.

83
    Veškovac navíc za svůj faul vidí ještě žlutou kartu.

83
    Montpellier právě vstřelil branku!
    Penalta proměněna a domácí celek obrací za čtyři minuty průběh utkání! K penaltě se postavil RÉMY CABELLA a zkušeně poslal míč do sítě. Brankář Boucher si vybral špatnou stranu.

82
    Ovšem pozor, domácí tým bude kopat penaltu! Veskovac fauloval v šestnáctce Aït-Fanu a sudí nekompromisně ukazuje na penaltový puntík!

82
    Domácí jsou při chuti, Tiéné se natlačil do další dobré střelecké šance, z dvaceti metrů ho ale vynuloval brankář Boucher.

81
    Z rohu však nezapršelo.

81
    Domácí se chytili stébla a tlačí se za další brankou. K dispozici budou mít rohový kop.

79
    Domácí se nakonec dočkali kýžené vyrovnávací branky! Střídající KARIM AIT-FANA si naběhl na centr Deplagneho, zbavil se obránce Auriera a následně nedal brankáři Boucherovi šanci! Asistence: Mathieu Deplagne.

77
    Hraje se stále na útočné polovině hostujícího celku. Takhle se nebude domácímu týmu srovnávat snadno.