Ajaccio – Monaco 1:4 (kon.) | Évian TG – Saint-Étienne 1:2 (kon.) | Guingamp – Valenciennes 1:0 (kon.)
Montpellier – Toulouse 2:1 (kon.) | Nice – Remeš 1:0 (kon.) | Rennes – Lorient 1:1 (kon.)
OGC Nice
1:0 (0:0)
Stade de Reims
Sobota 26.04.2014, 20:00 • Allianz Riviera, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Tak to je z tohoto utkání opravdu vše, já Vám přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:00:57)

Statistiky

Držení míče: 55 % : 45 %
    Střely celkem: 14:10
    Střely na branku: 5:3
    Rohy: 4:4
    Fauly: 8:17

Máme za sebou utkání mezi Nice a Remeší, který sice nepřinesl kdovíjakou podívanou, ale to je asi domácímu týmu jedno, neboť ten si vybojoval tři body za výhru 1:0. O rozhodující okamžik se v 51. minutě postaral Eysseric, když poslal do sítě skákavou střelu z dálky. Domácí pak dobře bránili vlastní půlku a soupeře prakticky nepustili na dostřel.

90+2
    Dlouhý nákop hostů k pokutovému území končí útočným faulem, to bude zřejmě konec hostujících nadějí na bod.

90+2
    Opět se nehraje, Puel je v šetření časem opravdu velice dobrý...

90+1
    Domácí Puel natahuje autové vhazování, co to jen jde.

90
    Budou to dvě minuty.

90
    Je tu poslední minuta základní hrací doby, uvidíme, kolik nastaví sudí Bien.

88
    Nyní střídají domácí, dnes má splněno Valentin Eysseric, na zbývající minutky nastupuje Christian Brüls.

87
    Ospina je oporou svého týmu, nyní si poradil s nebezpečným centrem, který musel chytat v záklonu. Okamžitě pak poslal míč dopředu.

85
    Poslední změna hostů, z trávníku pospíchá Antoine Devaux, místo něj dohraje zápas Gaëtan Charbonnier.

84
    Ostrý zákrok na Ayitého, domácí Romain Genevois dostal po zásluze žlutou kartu.

83
    Na druhé straně se píská ofsajd Nice, chycený byl Bauthéac.

83
    Další neúspěšný pokus hostů. Střelu z dálky zblokoval Cvitanich.

81
    Hosté stále naráží na dobře organizovanou obranu Nice, Ospina tak má klid na rozehrávku. A čas utíká.

79
    Standardky Remeše jsou však hodně zbrklé a místo ohrožení Ospinovy branky přináší spíše rychlé kontry Nice.

79
    Na druhé straně přichází další rohový kop.

77
    Po přímém kopu hlavičkoval domácí de Préville a někteří diváci už pomalu začínali slavit. Míč však po jeho střeleckém pokusu skončil těsně vedle!